Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек
21.09.2012

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек

Вересневий День завідуючих бібліотек видався незвичайним та насиченим подіями. Умовно його можна розділити на дві частини. У ході першої бібліотекарі обговорили різноманітні проблемні ситуації ЦБС, заступник директора по роботі з дітьми Галина Троянда підвела підсумки Літніх читань «Літо кличе до бібліотеки», провідний бібліограф ЦБ Оксана Андрєєва розповіла про лауреатів краєзнавчих премій 2012 року, а методист Надія Кушнірчук узгодила подальший хід занять у Школі удосконалення бібліотечної майстерності. Цікавою була розповідь головного бібліотекаря відділу обслуговування користувачів ЦБ Валентини Любенко про ХІХ Форум видавців у Львові. Працівники книгозбірень мали змогу ознайомитись з новинками літератури, які придбала на цьому Форумі центральна районна бібліотека.
Оскільки все це відбувалось напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, то друга частина принесла багато позитивних емоцій. Бібліотекарів прийшли привітати: керуюча справами виконавчого комітету Долинської міської ради Світлана Сапетна, директор туристично-інформаційного центру «Бойківщина» Софія Майборода та журналіст часопису «Добра справа» Маріанна Креховецька. Усі вони принесли найприємніші серцю бібліотекаря подарунки – книги. До слів привітання долучилась також головний спеціаліст відділу культури РДА Лариса Шевчук.
Теплими словами та сувенірами профком ЦБС вітав наймолодших членів, які приєдналися до бібліотечної сім’ї нещодавно: Ольгу Галів (зав. бібліотеки-філії с. Белеїв), Галину Рухляк (зав. бібліотеки-філії с. Новошин), Наталію Мельник (зав. бібліотеки-філії с. Сенечів) та Ірину Бабінчук (РДБ).
Та подарунки бібліотекарі приймали не тільки 20 вересня, а й впродовж року. Так, варто подякувати: першому заступнику голови Долинської РДА Сергію Плотнікову, міському голові Володимиру Гаразду, голові асоціації «Підприємці Долинщини» Олександру Кизимі, які подарували бібліотекам книги; депутату районної ради, начальнику Долинського ЛВУМГ «Прикарпаттрансгаз» Володимиру Іванишину за постійну підтримку ЦРБ та бібліотеки-філії с. Княжолука; депутатському корпусу Яворівської сільської ради на чолі з головою Зеновієм Питликом за виділені кошти на книги та капітальний ремонт бібліотеки-філії с. Яворів; ювелірній компанії «Адамас», від якої бібліотеки району отримали краєзнавчі видання; співголові Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка Володимиру Грабовецькому за подаровані книги та технічні засоби бібліотекам-філіям сіл Гошів, Якубів, Максимівка, Гериня; жительці с. Шевченкове Людмилі Пельчер-Бердар, яка зараз проживає у м. Лондон (Великобританія) за подаровані у бібліотеку рідного села книги англійською мовою та багатьом іншим. Ми вдячні всім спонсорам та меценатам, друзям бібліотек, які шанують працю бібліотекаря та завжди готові підтримати і допомогти. Велике вам спасибі!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)