Нам без книг ніяк не можна
початок початків кожної науки.
26 квітня відбулося чергове засідання літературної студії «Слово», присвячене Всесвітньому дню книги і авторського права, яке провела її керівник Галина Максимів. До уваги студійців бібліотекарем Христиною Феш була представлена інформ-хвилинка “Нам без книг ніяк не можна”.
Члени студії мали змогу ознайомитися з виставкою «Читач радить читачу», яка складалася з розділів: «Для мрії», «Для підтримки духу», «Для знання», «Для гарного настрою», «Для дівчаток і жінок» та «Для естетичної насолоди». Присутні мали можливість переглянути книги, взяти їх додому, а також розповісти і поділитися книгами, які їм подобаються, і які вони б радили почитати іншим.
Дата святкування Всесвітнього дня книг та авторського права, який увійшов у міжнародний календар за рішенням ЮНЕСКО в 1995-му році – 23 квітня. Вона є вельми символічна для всієї світової та української літератури. У цей день, до прикладу, покинули світ або прийшли в нього такі знамениті і відомі автори як Шекспір і Сервантес, Моріс Дрюон і Інка Гарсіласо де ла Вега, Мануель Мехіа Вальєхо і Володимир Набоков, Михайло Коцюбинський і Григорій Тютюнник.
Недаремно кажуть, що талант письменника – це уміння висловити свої почуття і переживання, думки і образи, події і відносини, і багато чого, що так чи інакше зв’язується з людським світоглядом. А казати і бути почутим, знайти розуміння і відгук у серцях вдячного читача – це мета будь-якого автора, досягти якої не кожному вдається.
На завершення студійці обмінялися своїми новими віршами та побажали один одному нових відкриттів, реалізації творчих задумів та натхнення.