Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Пам'ятаймо всіх поіменно
(герої Долинщини: 2014-…)

Знаменні дати 2024 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Найвеселіший гуцул Європи
22.07.2019

Найвеселіший гуцул Європи

Кажуть, що щирий сміх продовжує життя, робить його веселішим та наповненим позитивними емоціями… Хочете довше жити? Смійтеся щиро… Так скаже кожна людина, яка дійсно професійно вміє розвеселити…
І хто, як не Микола Савчук, зробить це краще за всіх? Його називають коломийським сміхованцем, неперевершеним коломийкарем, найвеселішим гуцулом…
60-річчю від дня народження цієї надзвичайно цікавої і веселої людини був присвячений сміх-тайм «Веселий світ Миколи Савчука», який пройшов 21 липня на засіданні клубу «Золота осінь». Присутні дізнались про цікаві факти із творчої та життєвої біографії Миколи Савчука, зокрема: переглянули книжкову виставку «Найвеселіший гуцул Європи», віртуально «побували» на концертах та весіллі, слухали гуморески, які декламувала модератор заходу, завідувачка сектору краєзнавства бібліотеки Ганна Юсип.
Його творчий доробок дуже великий: автор, співавтор та упорядник понад 20 книжок і брошур, а серед них – гумору, сатири і пародії, понад 300 актуальних коломийок, які передруковували різні періодичні видання, цитували журналісти, науковці, телеведучі, автор низки авторських гумористичних аудіокасет. Видав єдиний в Україні компакт-диск “Золоті коломийки” (Калуш: Студія 6 секунд, 2004-2005), на якому в супроводі гуцульських музик співає справжні гуцульські коломийки. За роки концертної діяльності брав участь у понад 1500 виступах(концерти, корпоративні вечірки, весілля, урочисті заходи тощо). В Енциклопедії Сучасної України (К., 2000-ні) вміщено його ґрунтовні статті на тему сміхової культури: «Веселий Львів», «Веселі вісті», «Веселий ярмарок», «Від вуха – до вуха», «Гумористично-сатирична періодика», «Горпинка» та інші.
Має велику книгозбірню, архів та досьє українського гумору, сатири, карикатури, а також вартісну аудіо- й відеотеку. Працює над Веселою Українською Енциклопедією.
Відкрив у Коломиї перший і єдиний центр гумору в Україні «Весела оселя» з музеєм гумору, бібліотекою гумору, сатири і карикатури, фонотекою і відеотекою (світові кінокомедії) та картотекою. Микола Савчук – учасник Фестивалю гумору «Весела копиця» та член журі Міжнародного конкурсу сатиричного рисунку «Джмелик», які відбуваються у нашому місті.
Про всі досягнення гумориста присутні слухали з захопленням. В залі панувала надзвичайно весела атмосфера, про яку будуть ще довго пам’ятати та згадувати.
Микола Савчук «найвеселіший гуцул Європи» і його гумористичні та сатиричні твори приносять нам хвилини сміху, відпочинку і, врешті, здоров’я. Вони добрі й щирі, як і сам Микола Савчук. Це працьовита, розумна людина, сердечна і справедлива, справжній українець – патріот, який кладе цеглину за цеглиною в підмурівок України.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)