Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Над прірвою великої біди
26.06.2013

Над прірвою великої біди

Наркоманія – страшна хвороба сучасного світу. Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів… І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики!
26 червня спільними зусиллями бібліотеки, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районної лікарні в ЛОК «Дружба» для дітей підліткового віку проведено зустріч, присвячену Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом.
Директор Долинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Михайло Перевізник говорив про шкідливі звички серед молоді, зокрема про вживання наркотиків, про роботу, яку проводить центр з метою попередження наркоманії та підвищення обізнаності про небезпеку, що приховують у собі наркотики.
Фельдшер-нарколог Долинської ЦРЛ Олександра Навроцька поділилася своїм багаторічним досвідом роботи, навела окремі приклади із життя наркоманів, розповіла про наслідки вживання наркотичних речовин та про можливості лікування наркотичної залежності.
До всього почутого зав. відділу обслуговування користувачів ЦРБ Ірина Кульчицька запропонувала переглянути соціальні відеоролики «Над прірвою великої біди» про страшні наслідки, які несе з собою ця чума ХХІ століття.
На завершення діти обмінялись думками з приводу побаченого і почутого та підтримали лозунг дня «Наркотикам – НІ !!!!!!!!!».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)