Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » На зустрічі з Максом Кідруком у Долині – аншлаг!
20.09.2019

На зустрічі з Максом Кідруком у Долині – аншлаг!

У вересні, вже традиційно, популярний український письменник Макс Кідрук розпочав тур містами України. Його прихильники неодноразово відзначали неймовірну атмосферу, яка панує на зустрічах з цим автором. Вже втретє у розклад туру потрапляє і Долина. На зустрічі з відвідувачами нашої бібліотеки Макс Кідрук презентував свій новий роман «Доки світло не згасне назавжди». Та, як завжди, розповідав він не тільки і не стільки про саму книгу, скільки про те, що спонукало до її написання, з ким спілкувався для детального дослідження тематики, які матеріали вивчав та ще чимало цікавої інформації.

Особливо зацікавив учасників презентації спеціально розроблений до книги мобільний додаток, який дає змогу поринути у додаткові сюжетні лінії та навіть поспілкуватись у чаті з одним із героїв книг Макса Кідрука. Також на цій зустрічі автор оголосив про конкурс для читачів на кращу рецензію роману.

Ще однією особливістю цьогорічного туру стало те, що він включає не одного, а двох авторів! Свій дебютний роман «Пастка для різника» презентує мандрівник, байкер, один з організаторів фестивалю середньовічної культури «Епоха героїв» Юрій Даценко. Таке переплетіння трилеру, жахів та історичних фактів, які створив цей автор у своїй книзі, нікого не може залишити байдужим.

Всі присутні на презентації у Долині відзначили, що було цікаво, пізнавально і неймовірно круто! Традиційним було тільки завершення: автограф- та фотосесії, які як завжди викликали справжній ажіотаж, адже бажаючих було дуже багато. Також хочеться сказати велике спасибі фотографу Роману Шимковичу за чудово передану атмосферу зустрічі.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)