Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » На Долинщині проведено інформаційно-роз’яснювальні заходи з питань виборчого права
18.03.2019

На Долинщині проведено інформаційно-роз’яснювальні заходи з питань виборчого права

18 березня 2019 року до Долинської центральної районної бібліотеки завітали заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук, в.о. директора Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Жиркова, начальник Долинського бюро правової допомоги Галина Стефанишин, заступник начальника Олена Базюк та головний спеціаліст Віктор Жмуркевич. Напередодні, до президентських виборів у приміщенні бібліотеки проведено з працівниками бібліотеки та гостями «круглий стіл» з актуальних питань виборчого права.
Учасників зустрічі ознайомлено із законодавством про вибори Президента України щодо правопорушень, які мають місце в ході виборчого процесу, процесуальними аспектами збору та фіксації доказової бази стосовно правопорушень проти виборчих прав; щодо спрощення процедури голосування для громадян України, виборча адреса яких, знаходиться на тимчасово окупованих територіях; переліком дій, які необхідно вчинити за відсутності запрошення на вибори, переліком документів та порядком голосування на виборах; ознайомити суб’єктів декларування з їх правами та обов’язками.

Зустріч проходила у рамках всеукраїнської інформаційної кампанії «Я маю право голосу!», який дозволить отримати потрібний багаж знань, що допоможе активно брати участь у виборчому процесі. Чим більше людей будуть звертатись до центрів безоплатної правової допомоги за порадами відповідного характеру, тим якісніша буде робота самих центрів.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)