Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Митець унікального жанру
11.05.2020

Митець унікального жанру

Існує в світі відомий, але неосяжний термін «мистецтво». Воно існує стільки ж, скільки й саме людство. Усе, до чого ми звертаємось, невід’ємно стосується лише його. Мистецтво допомагає людині самовиразитись, вилити душу, просто поділитись думками. Тільки завдяки мистецтву ми можемо передати свої найкращі почуття, залишивши особистий, неповторний відбиток в його історії. Оскар Уайльд писав: «Життя коротке, мистецтво нескінченне».
11 травня 2020 року виповнилося б 105 років з дня народження відомої мисткині, заслуженого майстра народної творчості України, члена Спілки художників України, «Почесного громадянина міста Долина» Оксани Йосипівни Грицей, митця унікального жанру – художнього випалювання на дереві, неперевершеної портретистки. Вона – автор великої кількості декоративних творів і альбомів, тарілок, касеток з портретами видатних постатей української культури, історії, а також своїх сучасників. Твори Оксани Грицей зберігаються в музеях Торонто, Києва, Канева, Львова, Івано-Франківська. Частина творів зберігається в родинному музеї в м. Долині Івано-Франківської області. На честь Оксани Грицей названа вулиця. На будинку, де жила художниця, відкрито меморіальну дошку.
До цього ювілею наша бібліотека планувала провести мистецьку годину «Митець унікального жанру». Але в зв’язку з карантином, довелося змінювати не тільки плани, а й характер роботи в цілому. Тому сьогодні ми пропонуємо вашій увазі віртуальний усний журнал за однойменною назвою.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)