Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Минуле – заради майбутнього
20.11.2014

Минуле – заради майбутнього

Тільки пам’ятаючи трагічні сторінки історії, можна боротися за світле майбутнє. 81 рік віддаляє нас від тих трагічних подій – Голодомору 1932-1933 років.
Голодомор стосується кожного з нас, без жодних винятків. Навіть, якщо в наших родинах не було померлих від голоду, то мусимо чітко пам’ятати, що саме голод, винищивши фізично мільйони людей, змінив генетичний код української нації.
Наша бібліотека не може стояти осторонь цієї болючої теми. Щоб історія, на новому суспільному витку, більше ніколи не повторила свого жахливого досвіду, пропонуємо вам ознайомитися з матеріалами книжкової виставки-інсталяції «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього», яка експонується в читальному залі.
На виставці представлені документи та статті з періодики, які віддзеркалюють причини, механізм і наслідки організації штучного голоду в Україні, книги пам’яті, художньо-документальні видання відомих українських письменників В. Барки “Жовтий князь” та У. Самчука “Марія”. Спогади і свідчення очевидців тих жахливих подій дозволяють отримати унікальні дані, вони роблять історію об’ємною. Сьогодні ще живі найстаріші люди, які самі пережили Голодомор і пам’ятають усі його жахи. Та завтра їх стане менше. З кожним днем ми втрачаємо свою живу історію. Не відкладаймо зустрічі з очевидцями на завтра!
Звичайно ж, література, яку ми пропонуємо вашій увазі, не дасть відповідей на всі питання, пов’язані з історією Голодомору 1932–33 рр. Можливо, навпаки, після ознайомлення з нею виникнуть десятки нових і нових запитань.
Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. І сьогодні, через багато років, український народ відчуває біль втрати і прагне набратися великої сили, гідності, свідомості, щоб не допустити подібних злодіянь на своїй рідній землі.
Виставка діятиме до кінця листопада.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)