Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Ми – нація, народ, держава
27.06.2016

Ми – нація, народ, держава

Головною  цінністю  демократичного  суспільства   є Конституція – документ, який визначає правила спілкування між державою і громадянином.
28 червня – 20-та річниця з часу прийняття Верховною Радою України Основного Закону нашої держави – Конституції України.
Вона закріпила синьо-жовтий прапор і тризуб як державні символи України, узаконила українську мову як державну, закріпила право на приватну власність, проголосила Україну унітарною, незалежною державою. Подія 28 червня сконцентрувала в собі роки і століття сподівань, невтомного національного й державотворчого поступу нашого народу.
До цієї дати в літературно-мистецькій залі бібліотеки організовано книжкову виставку «Ми – нація, народ, держава». Тут можна ознайомитися з Конституцією України, дізнатися про її роль в житті країни і людей, нагадати про права і обов’язки. Чільне місце на виставці займають конституційно-державні документи України з найдавніших часів до сьогодення. Серед них – Коституція Пилипа Орлика 1710 року, Конституція Української Народної Республіки, “Декларація про державний суверенітет України” та “Акт проголошення незалежності України”.
Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України, її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)