Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Музейні лабіринти
11.05.2020

Музейні лабіринти

Музей – це історія, що оживає перед нашими очима. Їх можна назвати найбільшими хранителями безцінних артефактів культури, мистецтва та історії. Тут тлінне, земне, недовговічне, наче виривається з полону часу, і, зберігаючи вкладену в нього життям енергію, прилучається до вічного, до того, що стоїть над буденною суєтністю. Згадаймо: первинне значення слова “музей” – “святилище муз”. Музеї наче кричать людям: «Ось ваша історія, бережіть її, бо в ній ваша сила!».
Сучасний музей – це дуже складний організм, де зберігаються різноманітні предмети, свідчення ставлення людини до світу, твори мистецтв. В музеї ходять люди, які вірять, що саме тут відшукають невидиму золоту нитку, якою життя вишиває час.
18 травня у світі відзначають Міжнародний день музеїв. Міжнародна рада музеїв щороку обирає і затверджує тему цього дня, яка є основною, і має на меті привернути увагу суспільства. Саме музеї мають силу змусити нас зупинитися та здивуватися, бути допитливими, прагнути до нових знань ставити питання та знаходити відповіді. З нагоди свята наша бібліотека проводить онлайн-калейдоскоп «Музейні лабіринти». Тут на вас чекають запитання про музейну справу в цілому, історію нашого народу, цікаві експонати тощо.

Ну і звісно про нашого партнера – Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів. Переглядайте відео, відповідайте на запитання та отримуйте призи, адже головний приз – від музею «Бойківщина» (екскурсія музеєм). Участь можуть брати як дорослі, так і діти. Відповіді надсилайте на електронну адресу: library_dol@yahoo.com (з позначкою «вікторина») до 17 травня 2020р.
А ще – на сторінці бібліотеки у Фейсбук вас чекає серія віртуальних мандрівок «Музеї пропонують» і хтозна, можливо, там ви знайдете підказки для онлайн-калейдоскопу.
1.«Хранителі безцінних артефактів»
2.Віртуальна подорож музеями.
3. Інтерактивні музеї Украни.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)