Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Молодість: права, гарантії, захист
23.06.2016

Молодість: права, гарантії, захист

Щорічно, в останню неділю червня, в Україні відзначають День молоді. Цей день символізує запал і невтомну енергію молодої людини. Сьогодні молодь – це найважливіший інтелектуальний, культурний та професійний резерв України і від того наскільки буде готове молоде покоління взяти на себе відповідальність за розвиток держави, як активно і конструктивно приєднається до суспільних процесів, наскільки ініціативно братиме участь у розв’язанні нагальних завдань, значною мірою залежить доля країни.
Становище молоді у багатьох відношеннях залишається складним, а цілий ряд її проблем у сфері освіти, професійної підготовки, продуктивної зайнятості, охорони здоров’я, соціального забезпечення – не вирішеними. Успішна реалізація державної молодіжної політики потребує посилення формування правової культури. Брак необхідної інформації, невміння читати правові тексти, поверхневе розуміння багатьох термінів призводять до профанації ідеї прав людини в повсякденному житті. Але права людини – це не тільки складна наука і товсті томи документів – це повсякденне життя кожного громадянина нашої країни і про це можна говорити просто у громадському транспорті чи на вулиці, в університеті, в школі чи бібліотеці.
Наше завдання – надання молодим людям якісної правової інформації, моделювання ситуацій, в яких формується правова культура. За роки незалежності України ухвалено велику кількість законів та підзаконних нормативно-правових актів, що тією чи іншою мірою спрямовані на вирішення молодіжних проблем. Розібратися в такому масиві інформації, знайти відповіді на численні запитання, що стосуються прав, їхньої гарантії та захисту, допоможе виставка-порада, «Молодість: права, гарантії, захист», приурочена до Дня молоді, яка діє в залі абонементу. Користувачі мають змогу також познайомитися з Державною цільовою соціальною програмою «Молодь України» на 2016-2020 роки, метою якої є створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації української молоді, формування її громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості.

Зі святом вас, наші юні користувачі!
Мирного неба вам, цікавого дозвілля, прихильності фортуни, глибоких знань та
тільки правильних рішень в житті!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)