Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Менше сміття – краще життя
05.06.2016

Менше сміття – краще життя

Щороку, 5 червня, планета відзначає день охорони навколишнього середовища, щоб привернути увагу світової громадськості до проблем екології. Бажання знати якомога більше про природу й довкілля було завжди притаманне людині.
Такої землі, як наша, не знайти більш ніде у світі. Унікальні гори, рівнини, озера, печери, водоспади. От тільки більшість людей, живучи поряд з усіма цими дивами, навіть не здогадуються про їхнє існування. Природа Карпат казково багата. Тут налічується близько 2 тисяч видів рослин, а з тварин — 74 види лише ссавців. Рідкісні і зникаючі види, унікальні природні явища та витвори природи, яких не побачиш ніде у світі… Скільки ще цікавого і неймовірного ховає в собі наш гірський край! Карпати знову й знову не перестають дивувати і кликати нас. Саме про найдивовижніші місця та флору Карпат йшла мова під час презентації «Рекорди та дивовижі Карпат», яка відбулася в літературно-мистецькому залі 5 червня у Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Виявляється, серед присутніх були і ті, які покорили найвищу вершину Карпат – Говерлу. Своїми спогадами про сходження на гору поділилася Світлана Василівна Швець.
А завершилася зустріч майстер-класом з виготовлення килимка із сміттєвих пакетів, якому передувала інформхвилинка «Все про апсайклінг». Це незвичне для нашого вуха слово означає справжнє перевтілення мотлоху і сміття у абсолютно нові і цікаві речі. У Західній Європі слово «апсайклінг» вже давно стало звичним, а речі, зроблені зі сміття, користуються неабияким попитом. Натомість, в Україні переробка сміття у екокреативні речі – справа ентузіастів. На деякий час ними стали учасники клубу «Золота осінь», які й навчалися виготовляти килимок зі сміттєвих пакетів. Майстер-клас провела Петрунеля Іванівна Антощак, активна користувачка бібліотеки. Виявляється, сміттєві пакети можуть стати в нагоді не тільки для збору в них сміття, але й для створення приємних дрібниць для дому. Список таких речей, які можна створити з поліетиленових пакетів – величезний. Це можуть бути сумки, рюкзаки, футляри і навіть ящик для білизни. Побачити ці речі присутнім допомогла презентація «Сміттєві пакети: матеріал для творчості».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)