Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Мелодії життя у таїнах душі
12.08.2022

Мелодії життя у таїнах душі

14 серпня, у день Маковея і Спаса (медового), свій 65-річний ювілей зустрічає Ярослав Ткачівський – письменник, журналіст, член НСПУ та НСЖУ, заступник голови НСПУ, член ГО «Товариство письменників і журналістів імені Івана Франка», головний редактор Всеукраїнського літературно-художнього та громадсько-політичного журналу «Перевал», заслужений працівник культури України.
Поет і прозаїк, пісняр і гуморист, сатирик і журналіст Ярослав Ткачівський є автором близько п’ятьох десятків поетичних та прозових книг, десятьох пісенних збірників, лауреатом багатьох літературних премій.
Він – поет-громадянин, гостре слово якого вистраждане, і надзвичайно тонкий лірик, багато творів якого покладено на музику, а «Волошки» вже стали народною піснею. Твори письменника глибоко проникають у душу, спонукають до роздумів про сутність життя, його неповторність і унікальність як безцінного Божого дару.
Книжкова експозиція «Мелодії життя у таїнах душі», присвячена ювіляру, діє в залі абонементу центральної бібліотеки. Приходьте, ознайомлюйтесь, читайте!
Шанувальники творчості Ярослава Ткачівського, читачі бібліотеки неодноразово мали можливість поспілкуватися з ним наживо під час зустрічей у нашій літературно-мистецькій світлиці. Він є також палким прихильником та учасником свята ліричної Франкової поезії, яке впродовж багатьох років проводиться у Лолині на Долинщині.
Тож прийміть, Ярославе Васильовичу, щирі вітання з нагоди ювілею! Здоров’я Вам, творчої наснаги, нових здобутків! З роси й води на многії літа!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)