Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Мати – її величність, у неї в обіймах вічність
10.05.2020

Мати – її величність, у неї в обіймах вічність

Мама, матуся, матінка, мамочка…. Скільки емоцій, відчуттів та мурашок виникає по тілі в кожного, хто почує це слово. Хіба хтось може бути ближчим за неї? Вона дарує нам життя, вчить усіх життєвих почуттів, оберігає від негараздів, допомагає у всьому, переживає, підтримує, піклується та спостерігає за нами. Мама! Це слово, на перший погляд, таке просте. Але скільки в ньому добра, радості, тепла, віри та надії. У другу неділю травня в Україні відзначають День Матері — свято щирої взаємної любові. В час карантину не всі мають змогу бути поруч зі своїми мамами, привітати їх особисто, тому наша бібліотека намагалась зробити все, щоб вшанувати матерів та дати таку можливість своїм користувачам у віртуальному режимі. Насамперед ми оголосили віртуальний поетичний нон-стоп «Мати – її величність, у неї в обіймах вічність», до якого долучились більшість бібліотек району та їх користувачі. Фінальним акордом стало відеочитання поезії учасників літературної студії «Слово» та вірша Б.Олійника «Пісня про матір», яке підготували працівники районної бібліотеки: Н.Кушнірчук, В.Любенко, І.Холозінська та О.Андреєва. Ознайомитись з поетичними вітаннями можна в мережі Фейсбук за хештегом #Віртуальний_поетичний_нонстоп.
Світлини… Вони будять у серцях стільки спогадів! А світлини з мамою тим паче. Мультимедійна презентація «…А час іде, Ви ж, мамо, не старійте» із світлинами працівників ЦБС нагадала всім про найприємніші мамині обійми.
При бібліотеках діють різноманітні гуртки. Карантин обмежив можливість їх членам зустрічатись у стінах книгозбірень. Та бібліотекарі знайшли вихід – напередодні Дня Матері вони в соціальних мережах ділились майстер-класами, як зробити листівки мамам, а потім – хвалились доробками.
Все це робилось з величезною любов’ю до Мами. То ж зі святом вас, найрідніші матусі! Пам’ятайте, як би далеко не були ми одне від одного, ви завжди у наших серцях.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)