Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Майстер на всі часи
16.05.2016

Майстер на всі часи

«Які зірки в У країні! Уже майже сім років живу в Москві, а все-таки тягне мене на батьківщину. Серце щемить, хочеться іноді нестерпно на поїзд… І туди. Знову побачити урвища, Дніпро… Немає у світі міста, кращого за Київ!..» – так писав Михайло Булгаков про свою любов до міста, пронесену через все життя.
Літературний глобус «Великий містифікатор Михайло Булгаков», присвячений 125-річчю з дня народження великого письменника відбувся 15 травня для учасників літературної студії «Слово». Під час заходу присутні мали можливість ближче познайомитися з біографією письменника та його творчістю. Життєві та творчі стежини-голгофи видатного письменника і драматурга – це справді невичерпна скарбниця, яку ми відкриваємо для себе, щоразу – по-новому. На його долю випало мало визнання, справедливих оцінок таланту. Творчий світ Булгакова фантастично неосяжний, різноманітний та несподіваний. Його романи, повісті та п’єси не вкладаються у звичні для нас схеми. У кожного читача свій Булгаков, свої «Майстер і Маргарита». Власним баченням його творчості поділилися наші студійці.
З нагоди ювілею письменника у залі абонементу бібліотеки експонується книжкова виставка «Майстер на всі часи», яка репрезентує видання, присвячені життю і творчості письменника.
Великий містифікатор, автор роману «Майстер і Маргарита», і сьогодні продовжує розмову з нами, і голос його чути в усіх кінцях світу.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)