Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Літня читальна зала – ювілейний сезон!
01.06.2023

Літня читальна зала – ювілейний сезон!

Літо цьогоріч  радше сумне, аніж  веселе і безтурботне. Йде війна – наше велике спільне горе, що торкнулося кожного з нас, і в таких умовах складно отримувати задоволення від життя. Але потрібно…
Нагадуємо вам, що у червні-серпні вже десятий раз поспіль розпочинає свою роботу літня читальна зала під відкритим небом. Заходи у бібліотечній читальній залі просто неба – чудова нагода отримати нові враження та позитивні емоції, можливість зустрітися з новими та давніми друзями, ознайомитися з цікавою українською книгою, взяти участь у майстер-класі, скористатися Wi-Fi,тощо.
Перший день читальні розпочався із майстер-класу з розпису  патріотичних футболок, на який завітали  учні 8 класу Долинського ліцею №4 зі своєю вчителькою Наталією Степанчук. Учасники заходу стали дизайнерами  та створили свої власні неповторні футболки. Процес розпису у дизайнерів  був захоплюючий, а його організатори, завідувачка відділу методичної та проектної діяльності Оксана Озаришин та завідувачка відділу інформаційних технологій, електронних ресурсів та інформаційної роботи центральної бібліотеки Марія Лученчин, підказали секрети найпатріотичнішого малюнка.

Повірте, від спокуси розписати своїми руками футболку неможливо втриматися навіть тим,хто зазвичай до творчості байдужий. Активній роботі по розпису передувала розповідь завідувачки відділу обслуговування користувачів Ірини Кульчицької про найдавніший, незвично багатий і гідний подиву   вид декоративної творчості – батик у всьому його різноманітті форм і різних технік.
Літо лише почалося, але ми пропонуємо не втрачати жодної миті і ловити попутну  літературну хвилю. То ж продовжуючи добру  читацьку традицію минулих років, літня читальня пропонує читачам та гостям міста  тематичну підбірку літератури «НЕнудне літо з книгою», яка буде постійно оновлюватись.
А ще хочемо нагадати, що за сприятливих погодних умов читальня під відкритим небом буде відкрита впродовж усього літа.
Чекаємо Вас у літній читальні у новому, ювілейному, сезоні!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)