Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Літня читальна зала – восьмий сезон розпочався!
03.06.2021

Літня читальна зала – восьмий сезон розпочався!

Що тільки не хочеться робити з літом… Говорити про нього, фотографувати, робити скетчі й оспівувати. Часом про нього можна сказати словами, часом звуками, часом – символами та малюнками, але найкраще говорити про літо виходить тоді, коли все це поєднується – і тоді ніби вдається вхопити його цілком і повністю: з ароматами, барвами, відчуттями та враженнями. І саме цієї чудової та радісної пори щороку ми відкриваємо Літню читальню, яка запрошує всіх бажаючих провести час за книгою, цікавими іграми та спілкуванням. Відкриття цьогорічного восьмого сезону проходило у формі стилізованої літературно-народознавчої вітальні в рамках загальносистемного народознавчого проекту «З народного напившись джерела» та сезонного проекту «Мандруємо з книгою спекотним літом».
Ведучі свята Валентина Любенко та Ганна Юсип в образі українських господинь ознайомили гостей із програмою та запросили активно долучатись до святкування.
На важливості читання в житті людини у своєму виступі зосередилась заступниця голови Долинської міської ради Алла Шевченко.
Увагу присутніх привертала виставка-інсталяція «Україна – невичерпний колодязь краси, натхнення і чудес», розділи якої знайомили із природою нашої Батьківщини, автентикою, літературними та пісенними скарбами. А розділ «Національні кулінарні етюди» давав змогу не тільки переглянути літературу про українську кухню, а й спробувати ці «кулінарні етюди» на смак.
Доповненням до виставки були відеомандрівки: «Незвідана Україна», «Традиції української кухні», «Літні напої українців» та «Літо свята нам дарує».

У нашій Літній читальні вже не один рік діє пункт буккросингу або ж книгооберту. Та саме цього року ми відкриваємо стаціонарний цілодобовий пункт «Вільної бібліотеки», де кожен зацікавлений може взяти будь-яку книгу чи залишити натомість свою. У подальших планах – розширити мережу таких пунктів та об’єднати їх із шкільним буккросингом, ініційованим Молодіжною радою Долини.
Цікавим для присутніх був також майстер-клас «Лялька-мотанка «Багаторучка» – оберіг і помічниця», який провела завідувачка Надіївської сільської філії КЗ «Долинська ЦПБ» Лариса Бойчук та майстер-клас із художнього розпису футболок від бібліотекаря Долинської ЦПБ Оксани Озаришин та волонтерки Марії Бойчук.
Вітання і книги від політичної та громадської діячки Ірини Фаріон передав депутат міської ради Тарас Сливчук.
На завершення свята директор Долинської ЦПБ Людмила Фреїв подякувала всім учасникам, представникам місцевої влади, працівникам відділу культури, гостям та волонтерам і висловила сподівання, що «Вільна бібліотека» завжди матиме цікавих «мешканців», які користуватимуться попитом у читачів, а для нас важливим та популярним стане меседж «Долинська громада – читаюча громада».
Літо тільки розпочинається, як і новий сезон нашої Літньої читальні. Попереду ще багато цікавого, отож приходьте до нас, відпочивайте, насолоджуйтесь, пізнавайте цікаве і тоді наша мета «Здивувати інформацією. Зачарувати книгою. Розбудити фантазію і творчість» стане реальністю!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)