Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Літературний місток від Долини до Рубіжного
23.04.2021

Літературний місток від Долини до Рубіжного

22 квітня, напередодні Всесвітнього дня поріднених міст, відбулася онлайн-зустріч літераторів Долинщини та представників Рубіжанської громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга». Вже 10 років з містом Рубіжним Луганської області нас єднає творча дружба. Міста, як і люди, переймають один в одного позитивний досвід і діляться новими здобутками.
Розпочали зустріч директор Долинської ЦПБ Людмила Фреїв та провідний методист Рубіжанської бібліотеки Валентина Задорожна, обмінявшись привітаннями, творчими успіхами та здобутками за минулий рік. Творчий діалог рубіжанів продовжили завідувачка абонементу бібліотеки Ірина Брігідєр, керівник літературного об’єднання «Райдуга» Володимир Петрушенко, який зачепив болючу тему війни та життя мирних українців на Сході України, ознайомивши присутніх із своїм оповіданням. Приємних вражень, незабутніх емоцій додали також виступи інших членів об’єднання. Звучали поезії: Ірини Дзюкевич, Людмили Рудої, Анатолія Павленка та Зої Мірошниченко, прочитані працівниками бібліотеки.

Долинщину представила поетеса Оксана Сподар. Діалог підтримали та поділилися своїми літературними досягненнями і напрацюваннями члени літературної студії «Слово» Марія Бойчук, Любов Тимчій та Мар’яна Григорська. Їхні поетичні твори на теми, які бентежать душу та серце кожного українця, – це захист природи і військові події на Сході України.

Завершальним акордом зустрічі стали побажання миру і подальшої співпраці, обміну літературними здобутками між рубіжанами та долинянами.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)