Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Літературно-музичні акварелі Галини Гушак-Міколяш
21.03.2019

Літературно-музичні акварелі Галини Гушак-Міколяш

Люблю писати, коли думки, як вітер,
Люблю співать, коли на крилах ввись,
Мої слова давно уже без літер,
Вони із музикою в небесах злились.

Сьогодні, 21 березня – Всесвітній день поезії. Це свято тих, хто не уявляє свого життя без емоцій та ліризму. Тих, хто на папері викладає вибух своїх почуттів. Тих, хто натхненно змальовує світ у метафорах та епітетах. Саме завдяки поезії наше життя стає більш цікавим, насиченим, різноманітним.
Море позитивних емоцій у цей день подарувала творча зустріч із поетесою, композитором, виконавицею власних пісень із міста Глиняни Золочівського району Львівської області Галиною Гушак-Міколяш. Вона – педагог за покликанням, а ще – член Асоціації діячів естрадного мистецтва України та заслужена артистка естрадного мистецтва України.
Ця ніжна, завжди усміхнена, тендітна жінка, у якої сім’я, діти й онуки, побутові справи й відповідальна робота, неймовірно любить життя, до глибини душі закохана в музику і пісню. Доля щедро обдарувала її талантами, тому всю оцю свою любов вона вкладає у поетичні рядки, на які сама ж накладає музику.
У творчому доробку п. Галини збірка поезій «Одна доля» (побачила світ у Львові 2017 року) та два диски: «Одна доля» та мелодії дитинства – «Пальчики». В її поетичних рядках – безмежний океан звуків, голосів, кольорів, фантазії, безмежної любові до України та рідної мови. Кожен читач віднайде у цій збірці розуміння власного «Я», можливість по новому збагнути цей прекрасний світ. У Галини Міколяш неймовірно чуттєва душа, тому поетичне слово її зворушливе і мрійливе, правдиве і милозвучне! В цьому переконалися присутні, оскільки задушевно прочитані автором вірші торкнулися струн душі кожного, хто побував на цій зустрічі. Пані Галина просто і щиро розповідала про любов до матері, до Бога, до України. Зі сльозами на очах присутні слухали поезії, присвячені воїнам, що загинули і тим, що боронять наші східні кордони.
Незабутній колорит у атмосферу свята внесли пісні у виконанні гості. Вона вміло інсценізувала кожен музичний твір та неймовірно експериментувала своїм ангельським голосом.
На закінчення прозвучали слова подяки за прекрасні миті зустрічі та талант, до якого змогли долучитися у цей весняний день, від начальника відділу культури Долинської райдержадміністрації Володимира Гібчинського, директора Долинської ЦБС Людмили Фреїв, ведучої заходу Валентини Любенко та товариша Галини Міколяш Любомира Курташа. Подарунком для поетеси прозвучала пісня «У долі своя весна» (муз. В. Івасюка, сл. Ю. Рибчинського) у виконанні викладача Долинської школи естетичного виховання ім. М. Антоновича Віктора Холозінського.
Зал купався у теплі та щирості поетичних рядків, плакав, коли згадували воїнів АТО, танув у розкоші музичного співу цієї талановитої жінки. Час зустрічі сплив надто швидко, а слухати таку творчу людину хотілося ще і ще.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)