Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Література єднає Схід і Захід
22.06.2015

Література єднає Схід і Захід

Ми живемо у різних містах, займаємося різними цікавими творчими справами, мріємо про різне, але щось спільне, що нас усіх єднає – це усвідомлення краси, сили і величі українського Слова.
21 червня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся відеоміст «Література єднає Схід і Захід» з містом-побратимом Рубіжне Луганської області. Присутні мали змогу вже втретє поспілкуватися з учасниками громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга». Координатор «Райдуги» бібліотекар АБ ЦМБ Колосовська Г.В. презентувала роботу літоб’єднання та його роль в житті бібліотеки та громади.
Директори Долинської ЦБС Людмила Фреїв та Рубіжанської ЦБС Валентина Задорожна привітали учасників зустрічі, поділилися переживаннями з приводу подій на Сході країни та важливості такого спілкування в сьогоднішніх умовах. Модератором зустрічі з боку наших колег була вчитель української мови і літератури Зоя Мірошниченко, а наших авторів представляла поетеса Оксана Сподар.
“Поезія – це найвеличніша форма, в яку може втілитися людська думка”. Підтвердженням цього стала поема «Настуся», присвячена Роксолані, яку нам зачитала Антоніна Домнич. Також своїми неперевершеними віршами вразили присутніх Галина Малкова – керівник клубу «Встреча», Анатолій Павленко, в доробку якого 10 поетичних збірок та Міла Рудая, яка, зачитавши власні вірші на російській та українській мовах, ще раз показала, що ми єдині. Прозвучала поезія Ірини Дзюкевич, яка, на жаль, не змогла прийти на зустріч.
У кожного з нас болить не тільки за Україну, а й за тих, хто захищає нас там, на Сході. Свідченням цього став вірш, написаний сином поетеси Марії Бойчук, яка озвучила його та свої власні. Позитивом та радістю від зустрічі поділилася Ганна Медвідь. Естафету у старшого покоління перейняла творча молодь літературної студії «Слово», керівником якої є Галина Максимів: Володимир Луцький, Тарас Зварич та Христина Креховецька. Наші студійці вразили поетів-рубіжанців власним баченням подій сьогодення та вмінням передавати це у віршах. Галина Максимів також передала щирі вітання від міської ради та міського голови Володимира Гаразда.
Завершальним акордом зустрічі стали двосторонні побажання щодо подальшого проведення літературних скайп-зустрічей. Долиняни запросили відвідати наше місто, зустрітися з читачами та письменниками нашого краю не лише віртуально. Чудова атмосфера спілкування надовго запам’ятається і сприятиме новим творчим починанням у щирому побратимському колі.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)