Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Лабораторія кохання
02.06.2022

Лабораторія кохання

У перший день літа минає 85 років з дня народження всесвітньо відомої австралійської письменниці Колін Маккалоу, яка прославилася на весь світ твором «Співаючі в терні». Загалом Колін Маккалоу написала 25 романів, деякі з яких екранізовано. Літературна студія «Слово» прагнула познайомити своїх учасників із талановитою письменницею. Саме їй присвятили наш літературний глобус «Лабораторія кохання».
Звичайно, учасникам студії було цікаво дізнатися про авторку, яка сама зізнавалася у рідкісних інтерв’ю, що вона справжнісінький трудоголік. «Щойно я закінчую одну книгу, відразу ж беруся за іншу. Інакше я починаю нудьгувати, а всі оточуючі мене за це ненавидіти». Книга «Співаючі в терні», що другою вийшла з-під пера авторки, увійшла в історію світової літератури і стала міжнародним бестселером. Твір перекладений більш ніж 20 мовами і приніс Колін Маккалоу визнання і славу. Це зворушлива історія про заборонене кохання. Вона підкорила серця читачів всього світу і пережила друге народження, коли на екрани вийшов однойменний серіал, який отримав кілька премій «Золотий глобус» та «Еммі». Фільм побив усі рекорди з переглядів.
Колін Маккалоу говорила про свою книгу так: «Я щаслива, що в мене є мої «Співаючі в терні», ця сага про любов і сім’ю людську на землі, і, знаєте, дорогі мої люди, а ось мені давно байдуже, що багато чоловіків не здатні самі любити, але здатні оцінити, як люблять їх! Геніальна без перебільшення книга – просто шедевр, і не менш красивий фільм про красиве кохання! «Співаючі в тернику»!
Майже півстоліття роман не втрачає своєї популярності. Різні покоління читачів захоплюються твором. Секрет визначеності книги, мабуть у сюжеті, який насичений незвичайними подіями, а також у поєднанні яскравої та водночас драматичної історії кохання.
На жаль, не було можливості ні прочитати роман для студійців, ні продивитись художній фільм за книгою, але вдалося переглянути кліп «Ті, що співають у терні», який до сліз зворушив усіх присутніх.
Учасники неодмінно прочитають книгу чи переглянуть фільм вдома. Набравшись ентузіазму, підуть творити свої нові поетичні та прозові шедеври, адже сама Колін Маккалоу вмотивує їх до натхненної праці, до творчості, написання нового.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)