Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Крижма Долі
05.02.2020

Крижма Долі

Людина живе доти, доки живе пам’ять про неї. Ці слова можна сказати і про Василя Олійника, якому 5 лютого виповнилося б 72. Це була людина великої душі. Чуйний, щирий, добрий. Завжди усміхнений, привітний, коректний. Він відійшов несподівано і завчасно, але постав перед Богом не з порожніми руками. Книжкова виставка «Крижма Долі», яка діє у секторі краєзнавства бібліотеки, висвітлює його творчий доробок. На «крижмі» його доробку понад десять книг, в тому числі і дитячих. На жаль, 6 лютого 2016 після тяжкої хвороби поет відійшов у вічність.

На честь його роковин відбулася презентація книжкової виставки за участі колег по перу, друзів та людей, які його добре знали. Зокрема, поетеса Оксана Сподар, як учасниця літературно-мистецького об’єднання «Сонячна криниця», поділилася спогадами про Василя Олійника як про наставника і добру людину. Журналіст Іван Ярич розповів про Василя Олійника як колегу по роботі і найкращого свого товариша. Молода письменниця, журналіст Галина Лицур-Щадей згадала Василя Васильовича як людину щиру, закохану в слово та свій рідний край. Учасниця літературної студії «Слово», що діє при бібліотеці, Любов Тимчій прочитала вірш Василя Олійника та вірш-присвяту поету. Вшанували нашого краянина і учні Долинського наукового ліцею-інтернату Тетяна Кулинин (10- Б) та Світлана Дзеса (11-А) декламуванням його віршів.

Завідувачка сектору краєзнавства Ганна Юсип розповіла про Василя Олійника як поета, журналіста, просвітянина та громадського діяча, організатора свята Франкової ліричної поезії в с. Лолин Долинського району.
На презентацію виставки також завітали учні 6-го класу Долинського наукового академічного ліцею “Інтелект”, які читали улюблені поезії Василя Олійника. У теплій, душевній атмосфері пройшло спілкування школярів з працівниками бібліотеки, для яких поет був добрим другом і порадником.

Цього дня долиняни вшанували пам’ять Василя Олійника покладанням квітів на його могилі.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)