Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Крок за кроком до здоров’я
02.04.2019

Крок за кроком до здоров’я

7 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день здоров’я. Ця подія відзначається починаючи з 1948 р., відтоді як була створена Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), членами якої поступово ставали різні країни світу. І в цьому переліку Україна була однією із перших. А загалом ця святкова дата покликана допомогти людям оцінити, як багато в житті людини значить здоров’я. Здоров’я – найвище благо, дароване людині. Про нього потрібно дбати, його необхідно берегти і належним чином підтримувати, зміцнювати. Як це зробити? Насамперед, варто просто переглянути книжкову виставку-пораду «П’ять кроків до здоров’я», розгорнуту в залі абонементу.
Крок перший до здорового і довгого життя – це харчування. Правильне харчування! Більше фруктів і овочів, продуктів, наповнених корисними для нашого організму речовинами, і ви почуватиметеся значно краще.
Крок другий – рухайтеся назустріч міцному здоров’ю і довголіттю за допомогою фізичних вправ. Приділяйте час ранковій зарядці та пішим прогулянкам. Вже це дозволить вашому організму завжди бути в тонусі.
Відмова від шкідливих звичок: куріння, вживання алкоголю і тим більше наркотиків – важливий крок на шляху до здорового способу життя.
Четвертий крок до здоров’я – нетрадиційні методи
лікування – цінний досвід, який давав можливість нашим предкам з покоління в покоління повертати собі душевний спокій та фізичне здоров’я. Сучасне нетрадиційне
лікування – це комплекс стародавніх і сучасних прийомів і методів лікування без ліків.
Ще один важливий крок до здорового способу життя – це позитивний настрій! І в цьому вам допоможе хороша книжка! Читання – не тільки захопливий і пізнавальний процес, але й загальновизнаний спосіб боротьби з депресією.
Здоровий спосіб життя – це не така вже й обтяжлива справа. Навпаки, коли він вже сформований, звичний, то приносить надзвичайно велике фізичне і моральне задоволення.
Тож ми бажаємо всім здоров’я і запрошуємо на перегляд книжкової виставки.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)