Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Крізь роки і печалі
19.02.2018

Крізь роки і печалі

Промайнув День Святого Валентина, свято, на яке ми чекаємо і любимо. Вже всім давно відомо, що все прекрасне на Землі створене з любові до коханих. Тому ні в чому так радісно і світло не відбивається душа людини, як у любовних стосунках. А історія кохання кожної людини – це точне відбиття з історії її ставлення до світу взагалі. Той, хто любить, не тільки вимагає, а й віддає, не тільки прагне насолоди, а й готовий до найвищих учинків самозречення.
На підтвердження цьому,
в літературній студії «Слово» відбулася літературно-музична композиція по епістолярній спадщині українських і зарубіжних письменників «Крізь роки і печалі». Свято готували студійці для своїх ровесників та друзів. Формою розповіді обрали листування, від якого людство почало останнім часом відмовлятися. Хоча, напевно, не було жодної людини, яка б не любила отримувати листи. Але, здається, цей прекрасний епістолярний жанр відійшов у минуле. Телебачення, радіо, преса, телефон, комп’ютер жбурнули людину у світ різноманітної інформаційної заклопотаності, звільнивши від потреби письмових повідомлень і роздумів. Та творчі діти спраглі повернутися до листування, як чудового джерела натхнення і зближення, яке об’єднує серця, погляди і думки, мрії та сподівання.
Привертала увагу присутніх виставка «Ці книги про кохання» із творами українських та зарубіжних письменників. А поряд портрети українських письменників-класиків, які охоче писали листи, закохувались і народжували літературні шедеври.
Ведучі заходу розповідали про тих людей, котрі знають ціну коханню, а читці душевно зачитували їхнє листування. Окрім цього, звучали поетичні рядки про це високе почуття. Свято доповнювали пісні учасниці літературної студії Іванни Шершень у авторському виконанні. Романтичної атмосфери додавали атрибути із сердечок, листів, привітальних карток, а також імпровізований серце-стіл, за яким сиділи учасники заходу.
Напередодні свята відбувся майстер-клас з виготовлення сувенірних сердечок, які згодом отримали у подарунок всі присутні у залі.
Ми сподіваємося, що письмове спілкування все-таки має майбутнє. Та віримо у те, що романтичне листування письменників не залишило байдужим жодного із присутніх, а таїна і святість перших письмових освідчень, ласкавих та ніжних звертань стане чудовою можливістю для подальшої творчості студійців.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)