Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


Відвідування



Актуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 





Архів публікацій


Головна » Новини » «Краща бібліотека року» у незвичних умовах
04.09.2020

«Краща бібліотека року» у незвичних умовах

Сьогоднішня бібліотека покликана бути багатоликою і різною: з «гучними» і «тихими» зонами, з відкритими просторами і відокремленими місцями відпочинку. Бібліотекам потрібно не лише забезпечувати максимальний об’єм інформації з вільним і рівним доступом до неї, але й створювати комфортне інтелектуальне середовище, здатне залучати і виховувати нові покоління читачів.
Щороку, з метою підвищення інтенсивності та якості інформаційно-бібліотечної діяльності, визначення кращих інновацій, ідей, що сприяють ефективній роботі, залученню потенційних користувачів, ОУНБ ім.І.Я.Франка проводить конкурс «Краща бібліотека року». Цьогоріч виникли умови, які дещо ускладнили і роботу бібліотек, і саме проведення конкурсу, адже криза, спричинена пандемією COVID-19, не могла не позначитися на роботі публічних бібліотек. На початку карантину бібліотекарі здебільшого поринули в так звану внутрішню роботу: навели лад у фондах і на своїх просторах, «підтягли» списання і закінчили облік та інвентаризацію книжкових колекцій. Але криза затягнулася, і незвична ситуація підштовхнула більшість працівників шукати нові форми роботи, нові можливості комунікації з користувачами, звернути увагу на важливість власної присутності в Інтернет-просторі. Відповідно, змінився й характер конкурсних робіт, представлених бібліотекарями та їх оцінювання. Переможцями конкурсу «Краща бібліотека 2020 року» журі визначило:
 І місце – Великотур’янська сільська бібліотека-філія (завідувачка Оксана Крайник, бібліотекарка Іванна Кондрин);
 ІІ місце – Надіївська сільська бібліотека-філія (завідувачка Лариса Бойчук);
 ІІІ місце – Рахинська сільська бібліотека-філія (завідувачка Тетяна Тихонюк) та Раківська сільська бібліотека-філія (завідувачка Світлана Сащак).
Вперше від часу існування конкурсу участь у ньому взяла наша центральна районна бібліотека. Її онлайн-представлення роботи «Тут думи, почуття, тут мудрість віку…» отримало гран-прі та було направлено на другий (обласний) рівень конкурсу.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)