Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Корисні канікули
29.05.2013

Корисні канікули

Літо – найвеселіша для дітей пора року. Стільки всього цікавого можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати. Отже, для цього відкриваються літні табори при школах.
Дитячий табір – це не тільки спосіб відпочинку дитини на березі моря чи серед гір. Багато таборів пропонують дитячий відпочинок у поєднанні з навчанням – або іноземної мови, або певного виду спорту, або про далеке й цікаве минуле нашого краю та його видатних постатей.
Важливе місце в організації літнього відпочинку учнів займає і наша бібліотека. Вона допомагає розвивати і підтримувати в дітях звичку до читання і потребу користуватися бібліотекою як протягом навчального року, так і влітку під час відпочинку.
Учні табору ЗОШ №7 під керівництвом Ірини Василівни Микулин завітали до нашої бібліотеки довідатися про нашу землячку, кіноактрису Наталію Наум. У літературно-мистецькому залі вони переглянули документальний фільм “Найважливіша місія на землі”. Діти багато дізналися про Наталію Наум, були вражені її сирітською долею, яка змусила майбутню актрису проживати в Долинському дитячому будинку, а потім – у школі-інтернаті міста Калуша.
Нашій краянці належить ключове місце серед актрис періоду високого злету українського кіно, бо без неї воно б не було довершеним.
Бібліотека і надалі співпрацюватиме з літніми шкільними таборами Долинщини і допомагатиме їм в організації та проведенні інтелектуально насиченого дозвілля школярів.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)