Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Книжковий дрес-код
21.04.2017

Книжковий дрес-код

До найвизначніших надбань людської цивілізації належить книга.
Даниною поваги до книг та авторів стало заснування Всесвітнього дня книги та авторського права. Чудова традиція святкування Дня книги народилась у Каталонії, де 23 квітня – у День Святого Георга – традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку, а знайшла продовження у 190 країнах світу, в тому числі і в Україні. То ж щиро вітаємо всіх шанувальників книги, усіх тих, хто шанує й розвиває друковане слово, із Всесвітнім днем книги і авторського права.
Книжок, які варті уваги є сотні, але часто дуже складно зрозуміти, що варто прочитати саме вам. Всесвітній день книги – це той день, коли хочеться згадати улюблені книжки і, звичайно, дізнатися про літературні новинки. Саме з цією метою в залі абонементу організована виставка «Книжковий дрес-код», яка відкриває для читачів різнобарв’я друкованого слова – модного, розумного, серйозного, легковажного, але обов’язково цікавого…
Література, яка нас надихає, робить нас розумнішими, яка обов’язкова до прочитання, і література про яку варто було б знати – це, безперечно, книги класиків літератури – будь-то української чи зарубіжної.
Попри доступність айфонів та масове користування Інтернетом у нас все ж люблять читати книги. Останнім часом читачі найбільше захоплюються сучасною українською літературою. Її можна знайти в розділі «Український «бренд»».
Якщо довгі та заплутані романи ви читаєте тижнями, якщо у вас напружений графік та на читання просто не вистачає часу, але ви хочете «ковтнути» книгу за кілька годин, то варто звернути увагу на книги розділу «Стиль мінімалізму».
А ось книги, представлені в розділі «Молодіжний» тренд»» здатні подарувати юному читачеві свіжі враження та новий досвід, а також допомогти стати креативнішими та успішнішими, бо науково доведено, що художня література здатна суттєво впливати на свідомість, створювати орієнтири для розвитку людей, змінювати і культивувати цінності.
У читанні, як і в моді, можна сміливо експериментувати з різними «стильовими» напрямами. Тому хочемо звернути вашу увагу на книги краєзнавчої тематики, які здатні захопити настільки, що весь світ відходить на другий план.
Запрошуємо до нашої бібліотеки переглянути книжкову виставку та скористатися багатим та різноманітним книжковим фондом.
То ж будьте завжди у тренді. Читайте книги!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)