Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Книги поза часом
23.04.2021

Книги поза часом

Сьогодні, 23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права!
День книги – здавалося б, що це за свято? Це не Новий Рік та не День народження, а в повітрі не витає святковий настрій… Але для тих, хто живе світом книжок – це особлива дата. Адже, як можна не любити книжки, коли, завдячуючи їм, ми проживаємо безліч маленьких життів?! Вирушити в пошуках пригод, відчути себе в ролі детектива, бути учасником історичних подій, пережити бурхливий роман чи перевернути свій світогляд з ніг на голову – все це можна зробити, просто перегортаючи сторінки. Хтось скаже, що те ж саме відбувається з фільмами, тільки на них витрачаєш менше часу. Це правда, тільки от у фільмах ми бачимо історію очима інших людей, а в книжках – всі деталі диктує тільки наша уява.
На жаль, багато хороших книг сьогодні не користуються великим попитом і стоять без руху на полицях, незаслужено забуті… Ці книги вже оцінені по праву і критиками, і читачами у всьому світі. Свого часу ними зачитувалися, за ними вишиковувалися неабиякі черги, деякі з них удостоїлися престижних літературних премій. Всіх, хто цікавиться хорошою літературою, хоче ознайомитися з книгами, якими захоплювалося не одне покоління, ми запрошуємо відвідати ретро-виставку «Живи, КНИГО!», яка діє в залі абонементу.
Улюблена книга ніколи не набридне, і перечитувати її можна до нескінченності. Здавалося б, що може бути цікавого в читанні одного і того ж твору з добре відомим сюжетом та знайомими персонажами? Звичайно, сюжет і персонажі залишаться колишніми, але сприйняття може бути різним у залежності від віку і життєвого досвіду.
До Всесвітнього дня книги ми зробили добірку з 10 книг українських та зарубіжних авторів (це далеко не повний перелік!), які заслуговують на перечитання, переосмислення, тому що належать до недооцінених і забутих праць. А щоб читання цих книг стало ще більш цікавим, дізнайтеся про них чи їх авторів якісь нові, маловідомі факти, оскільки історія створення і публікації того чи іншого твору часто варта того, щоб про це було написано не менш захоплююче, ніж сам твір.
Освіжіть в пам’яті давно знайомі книги! Приємного читання, дорогі користувачі!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)