Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Книга + літо = бібліотека
18.06.2013

Книга + літо = бібліотека

Літо… Як багато в цьому слові “сплелось” та “відгукнулось” – відпустки, канікули, численні поїздки, враження, зустрічі. Але, на жаль, не скрізь і не у всіх є реальна можливість виїхати з галасливого міста. Тому закономірно виникають питання: як в рідному місті відпочити з користю, чим зайнятися, що зробити для того, щоб цілодобово не просиджувати біля телевізора чи комп’ютера, «ловити гав» на лаві в сквері, або в парку?… А вихід простий – завітати в Літню читальню, облаштовану просто неба, але на території центральної районної бібліотеки.
Настала спекотна пора у бібліотекарів: час потрудитися над реалізацією літніх програм і подумати про своїх користувачів. Читальня під відкритим небом – найоптимальніший вихід в спекотні літні дні. До послуг жителів і гостей міста: кілька білосніжних столиків, за якими можна все – читати, розмовляти, грати в шахи чи шашки, розгадувати кросворди, дивитись фільми або просто відпочивати. Для того, щоб задовольнити інформаційні смаки потенційних користувачів, бібліотекарі пропонують виставку періодичних видань «Наша преса на всі інтереси», можливість скористатись буккросингом, де кожен бажаючий може залишити свою книжку для того, щоб інші змогли насолодитися спілкуванням з чудовою книгою та взяти собі книжки, залишені іншими.
Чимало хто мріє про подорож, про відпочинок біля моря. Дехто таки вирушить у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст або місць. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває! Можна взяти в дорогу книги з нашої «Літньої Одіссеї книголюба», хоч не зовсім нові, зате цікаві.
Інтернет на свіжому повітрі – це безкоштовний WI-FI, послуга яка теж є в арсеналі нашої Літньої читальні.
Для найменших відвідувачів бібліотеки організовано «Бібліостолик», за яким можна читати, малювати, ліпити з пластиліну, складати пазли, робити саморобки.
Літо швидкоплинне. Тож не зволікайте – поспішайте в Літню читальню, яка розпочне роботу 25 червня і працюватиме щодня (крім суботи та державних свят) з 11.00 до 17.00. Обіцяємо – це буде цікаво! Слідкуйте за анонсами в пресі, на радіо та сайті бібліотеки.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)