Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Імпровізація напередодні свята
24.09.2014

Імпровізація напередодні свята

Красива осінь вишиває клени, а останній день вересня дарує нам тепле і радісне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Воно приходить до нас у прекрасну пору року, в час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим бібліотекарям. А 24 вересня, напередодні професійного свята, працівники книгозбірень ЦБС провели бібліотечну імпровізацію «Для серця і душі – бібліотека й книга».
Бібліотекарів вітали: начальник відділу культури Долинської РДА Володимир Гібчинський, керуюча справами Долинської міської ради Світлана Сапетна, голова профспілки працівників культури Долинського району Мирослава Ружевич, директор ЦБС Людмила Фреїв, голова профкому бібліотечних працівників Валентина Любенко, голова ради трудового колективу бібліотекарів району Надія Олійник.
Теплі почуття вдячності викликали вітання від учасників театру-студії «Талант» Долинського БДЮТ (керівник Світлана Петрів) та НА чоловічого вокального ансамблю «Туряни» будинку культури с. В. Тур’я (керівник Іван Крайник). Сміх звучав у залі під час флеш-мобу від працівників ЦРБ.
Попрощався колектив ЦБС з тими, хто пішов на заслужений відпочинок, урочисто прийняв нових членів бібліотечної сім’ї, радісно привітав цьогорічних переможців районного етапу обласного конкурсу «Краща бібліотека 2014 року». Сльози на очах виступили від перегляду відео УБА «Бібліотек@ територія єдності»…
Цьогорічний девіз УБА про те, що «Бібліотек@ – територія єдності» ще раз підкреслила й обласна акція «Книжкові мости єднають серця», яка розпочалась 23 вересня і триватиме до 23 жовтня.
Щемливі почуття ностальгії, сум і радість, спогади і нові емоції – все це тісно переплелося у клубку святкування. Звісно, Всеукраїнський день бібліотек попереду і, сподіваємось, він принесе ще багато приємних несподіванок як для бібліотекарів, так і для користувачів.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)