Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Імідж бібліотеки в інформаційному просторі
11.04.2019

Імідж бібліотеки в інформаційному просторі

Еволюція мережевих комунікацій та інформаційних технологій надала нові можливості для розвитку книгозбірень. Віртуальна реальність стала місцем активного спілкування, обміну думками, ідеями. На сьогоднішній день бібліотека, яка хоче бути сучасною та орієнтованою на користувача, повинна брати до уваги соціальні медіа, використовувати їх як унікальний майданчик для висловлення креативних думок та безмежний простір для творчості. Щоб ефективно використовувати нові можливості, впроваджувати сучасні сервісні послуги, бібліотеки мають опановувати нові форми ведення неформальних діалогів із користувачами та партнерами. Саме тому, темою першого у 2019 році заняття Школи удосконалення бібліотечної майстерності було обрано «Імідж бібліотеки в інформаційному просторі».
Розпочала заняття директор ЦБС Людмила Фреїв. Завідувач методично-бібліографічного відділу Зеновія Тарантюк розповіла про бібліотеки у соціальних мережах та шляхи інтеграції бібліотечної діяльності до онлайнового середовища. Провідний методист ЦРБ Надія Кушнірчук детально зупинилась на правилах організації та ведення бібліотечних блогів і сторінок у соціальних мережах та проаналізувала «віртуальне життя» бібліотек Долинської ЦБС, а також в інформаційно-методичній панорамі «Вивчаємо досвід кращих» ознайомила всіх з досвідом роботи інших бібліотек в цьому напрямку.
Практичні заняття щодо того як оновлювати інформацію у соціальних мережах, створювати анонси власних заходів, ділитися інформацією з потенційними користувачами, створювати лінки та хештеги провела завідувач відділу інформаційних технологій Ольга Гобела.
Тема заняття викликала жваве обговорення серед бібліотекарів, що свідчить про її актуальність та потрібність, адже освоєння бібліотеками мережного середовища розширює можливості подання наявного інформаційного потенціалу та створює умови для формування якісно нових інформаційних ресурсів. Бібліотекарі, завдяки розвинутим можливостям ІКТ, можуть бути посередниками між інформаційними ресурсами та користувачами.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)