Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Пам'ятаймо всіх поіменно
(герої Долинщини: 2014-…)

Знаменні дати 2024 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » І травень знову нагадав історію жахливих років
08.05.2017

І травень знову нагадав історію жахливих років

Пам’ять людська… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. У серцях українців не згасне, як Вічний вогонь, пам’ять про подвиг тих, що відстояли перед силами нацизму свою оселю, людське щастя і долю.
72 рік минає з того часу як відгриміли залпи салюту на честь Перемоги над ворогом. Віддаючи данину шани живим і пам’яті полеглим, працівники бібліотеки організували до цієї дати виставку «І травень знову нагадав історію жахливих років», що діє в залі абонементу, матеріали якої висвітлюють те, чим насправді була для України ця війна. Так, не кожному відомо, що людські втрати нашої Вітчизни перевищують втрати будь-якої іншої країни. Документальні матеріали та фотоілюстрації, представлені на виставці – це історії життя та ратних подвигів і вчинків тих, хто воював на фронтах війни, хто працював у тилу для фронту й перемоги, хто піднімав з руїн і відроджував країну, це неперевершений взірець служіння своєму народу.
Друга світова війна стала подією, яка визначила майбутнє Європи та світу на багато десятиліть. Тому не дивно, що вона залишається актуальною темою в літературі. Багато видань, присвячених Другій світовій війні, було представлено на Форумі книговидавців у Львові 2016 року. На виставці ми також пропонуємо добірку художніх творів, в яких замальовується образ воїна-визволителя, воїна-захисника, воїна-переможця.
Представлена на виставці також інформаційна довідка «Червоний мак – символ пам’яті та примирення», в якій розповідається про загальноєвропейські традиції використання квітки маку при вшануванні пам’яті загиблих воїнів та про мак як український символ.
Сьогодні — День пам’яті та примирення, а завтра, 9 травня, — День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Кожна з цих дат — привід замислитися над такими важливими людськими якостями, як патріотизм, відданість країні, народові. Пам’ятаймо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять зробить нас сильнішими, вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)