Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Гостя «Творчої світлиці» – письменниця та волонтерка Людмила Охріменко
03.06.2022

Гостя «Творчої світлиці» – письменниця та волонтерка Людмила Охріменко

Вже далеко не один рік у Долинській ЦПБ діє проект «Творча світлиця». В рамках проекту бібліотеку відвідало чимало іменитих гостей, були в гостях і ті, хто тільки заявляє про себе. Багато планів було і на цей рік, але й тут життя внесло корективи… Початок повномасштабної війни призупинив літературне життя, як і все інше. Та ми розуміємо, що книга багатьом дарує можливість відволіктися від проблем, а спілкування стає своєрідною терапією.
02 червня у «Творчу світлицю» ЦПБ завітала письменниця та волонтерка Людмила Охріменко. Себе вона вважає кримчанкою, жила та працювала у Харкові, а зараз проживає в Івано-Франківську. Представила гостю директорка КЗ «Долинська центральна публічна бібліотека» Надія Кушнірчук.
В житті Людмили Леонідівни тісно переплелись письменництво та волонтерська діяльність, якою вона займається з 2014 року. До 2016 їздила на передову, а потім почала писати книжки про війну. На тепер віддає прибуток від книжок на допомогу родинам загиблих і пропавших без вісти, а також на інші благодійні проекти, пов`язані з допомогою фронту.
У 2018 році оповідання «Заїда» Людмили Охріменко увійшло у збірку найкращих оповідань на інклюзивну тематику. У 2021 році роман «Оскар» названий найкращим романом на воєнну тематику членами журі міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова 2021», за що отримала відповідну спеціальну відзнаку.

Гостя бібліотеки – невиправна оптимістка, яка вважає, що дива трапляються там, де їх ретельно і наполегливо створюють працьовиті люди! Це підтвердила і наша зустріч. Пані Людмила легко знайшла потрібні струни у душах присутніх, зуміла привернути їх до себе та зацікавити не тільки книгами, а й життєвими історіями. Всі учасники зустрічі відзначили приємну атмосферу, яка панувала в залі, легкість спілкування авторки, її готовність відповідати на будь-які запитання і патріотичну позицію.

Завершилась зустріч традиційно – фото- та автографсесією, подарованими книгами і взаємними побажаннями миру, добра й перемоги!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)