Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Пам'ятаймо всіх поіменно
(герої Долинщини: 2014-…)

Знаменні дати 2024 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Година українського детективу з Борисом Крамером
23.10.2019

Година українського детективу з Борисом Крамером

Якщо хтось досі вважає детективи несерйозною літературою, то сильно помиляється. Бо, повірте, справжній детектив – це письменницький професіоналізм найвищого ґатунку. В цьому переконалися всі, хто завітав погожої осінньої днини, а точніше 22 жовтня, на зустріч з Борисом Крамером, чи то пак Василем Добрянським – відомим прикарпатським журналістом, громадським діячем, але, насамперед, письменником-детективістом, володарем чисельних нагород та відзнак, зокрема Гран-прі (перша премія) в номінації «Романи» Міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики «Коронація слова» — 2019 за роман «Зламані сходи».
Блискавично минули дві години спілкування з талановитим письменником, простою і дуже позитивною людиною, якого слухати – одне задоволення.
На сьогодні у творчому доробку Бориса Крамера чотири детективних твори «Справа № *** «Про страчений одяг»», «Пернач полковника Вухналя», «Пастка для полоза», «Зламані сходи». Автор настільки цікаво презентував свої романи, що одразу ж захотілося їх прочитати. Під час його розповіді про роман «Зламані сходи» в залі звучав запис балади «Сходи до небес» англійського гурту «Лед Зеппелін», яка і стала поштовхом до написання твору, а на «картонному каміні» можна було побачити предмет, який фігурує в творі і відіграє одну із ключових ролей – це магнітофонна бобіна.

А ще Василь Васильович розповів як народжується детектив, звідки приходять ідеї для творчості, скільки часу потрібно для написання однієї книги. Поділився своїми творчими планами. В найближчий час читачів чекає зустріч із історико-пригодницьким романом пана Василя. Ознайомив з історією появи детективного жанру, і, головне, присутні дізналися про 10 правил детективу, які потрібно знати кожному, хто пише, чи хоче писати детективні твори, а придумали їх учасники Детективного клубу (Англія) ще в 20 ст.

Молодь, учні наукового академічного ліцею «Інтелект» та ліцею №7, буквально «засипали» гостя…..запитаннями, на які отримали цікаві і ґрунтовні відповіді.
З життям і творчістю прикарпатського письменника, його здобутками в царині літератури присутніх коротко ознайомила ведуча заходу Ірина Кульчицька.

Словами вдячності Василю Добрянському та побажаннями натхнення, успіхів на творчому шляху завершила захід директор Долинської ЦБС Людмила Фреїв.

Зустріч вдалася! Всі присутні отримали море позитиву, почерпнули досвід написання детективів, запалились бажанням неодмінно прочитати романи Бориса Крамера.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)