Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…
26.04.2017

Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…

Сьогодні — день сльози, вікопомний день. Весь світ схиляє голову в пам’ять жертвам Чорнобильської катастрофи. І болить у нього душа, і жевріє надія…
Колись звичайна географічна назва Чорнобиль набула багатогранного трагічного звучання… Сьогодні – це символ глобальної екологічної катастрофи, справжня всенародна біда, що викликає асоціації з війною, безмежне горе родин загиблих, фізичні та душевні страждання приречених на повільну смерть людей.
Ці трагічні сторінки та болі висвітлені в книжках, що експонуються у відділі абонементу. Викладка літератури «Чорнобиль… Прип’ять… Долі…долі…долі…» – це застереження усім нам замислитись над ціною та зворотнім боком науково-технічного прогресу, піддати сумніву пріоритет технічних новацій перед духовним вдосконаленням людини. Тут зібрані документи різноманітного спрямування, які вкотре нагадують нам про жахливі події весни 1986-го року. Тяжко серцю дивитись на фотоілюстрації місць Чорнобильської зони, які представлені на викладці фотоальбомами.
Ну а що могло б статися з нашою планетою, якби не подвиг людей, що першими вступили у бій з Чорнобильським лихом?! Долинщина також внесла вагомий внесок у ліквідацію аварії на Чорнобильській АЕС – туди були залучені працівники ВАТ «Укрнафта»: інженери, тампонажники, водії, пожежники. Це їм, героям і великомученикам, людство повинно бути завжди вдячним за своє спасіння.
Викладка презентує й художні твори українських митців слова, присвячені Чорнобилю. Всі вони зіткані із правди, скорботи і мужності людей, що ввібрали у своє серце біль Чорнобильського лихоліття.
26 квітня – це скорботний день. Правда про Чорнобиль необхідна як ковток свіжого повітря, потрібна нашим дітям. Якщо прийдешні покоління не знатимуть нічого про Чорнобиль, то їм ніколи не зрозуміти цей людській біль.
Пам’ятаймо!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)