Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » “Halloween”
02.11.2011

“Halloween”

Хеловін – це свято, яке прийшло до нас із США та Канади. Зараз стає все більш популярним у країнах Європи. Найбільш гучно святкують це свято у Америці. Для них це друге за значимістю свято після Різдва. Дослівно «Halloween» перекладається як надвечір’я всіх святих душ.
В Україні Хеловін також відмічають, але, не так пишно, як в Америці чи Європі, бо то взагалі навіть і не наше свято. Ще в 19-му столітті російська православна церква суворо заборонила святкування Хеловіну, як язичницького свята, однак якщо ми цілком спокійно святкуємо наші слов’янські язичницькі свята, такі як Івана-Купала, то чому б не посвяткувати “їхнє” язичницьке свято Хеловін?!
Це свято за останні кілька років прижилося на Україні. Воно збирає дорослих і малих, котрі не втрачають почуття гумору та вміють веселитися. У нас здебільшого розповсюджені вечірки із елементами маскараду. Такою була вечірка, організована волонтерами Корпусу Миру США для учасників англійського клубу. Найбільш традиційними для Хеловіну вважаються костюми всілякої чортівні – вампірів, відьом, чортів, чорних котів, мумій тощо. Тому ким бути на цьому святі учасникам клубу підказала їхня уява, вона ж і підказала з чого створити костюм. А це був навіть звичайнісінький туалетний папір. Найбільші модниці зробили собі хеловінський манікюр – розмалювали нігті чорно-оранжевими лаками.
Свято Хеловіну супроводжувалось різними конкурсами: конкурс малюнка «Найкращий Хеловінський Гарбуз», витягування зубами яблук із діжки з водою, демонстрація масок та костюмів. І, звичайно ж, як на істинному святі Хеловіну не обійшлося без частування цукерками та іншими солодощами.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)