Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Хай їжа буде вашими ліками
02.04.2018

Хай їжа буде вашими ліками

Їжа є важливим фактором забезпечення життєдіяльності людського організму. Вона допомагає людині уникати різних захворювань, зберігати працездатність, підтримувати нормальну вагу, збільшити тривалість життя, одним словом, почувати себе добре.
Що ж потрібно їсти людині? Яка їжа стане ліками для нашого організму? Про це і йшла мова під час години корисних порад «Хай їжа буде вашими ліками» на засіданні клубу «Золота осінь». В ній взяла участь лікар-ендокринолог, учасниця клубу «Золота осінь» Нінель Павлівна Улич. Захід відбувся 1 квітня і був приурочений до особливого свята – Всесвітнього дня здоров’я, яке відзначають щорічно 7 квітня. У виступі п.Нінель опиралась на свій великий життєвий досвід та досвід практикуючого лікаря. Вела мову про збалансоване харчування, про важливість жирів, білків і вуглеводів для нормального функціонування організму та необхідність дотримування питного режиму. Правильне харчування повинно бути не тільки помірним і регулярним, але й різноманітним, тобто охоплювати всі ті продукти рослинного і тваринного походження, до яких ми звикли. Саме тому Нінель Павлівна більш детально зупинилася на продуктах, які мають найбільшу користь для нашого організму: салі, молоці, яйцях, кисломолочних продуктах, цибулі, часнику, капусті та інших.
А ще всім відомо, яку важливу роль відіграють вітаміни для здоров’я людини. Один з найбільш необхідних вітамінів – це аскорбінова кислота або вітамін С. Про нього можна було дізнатися з виставки-інсталяції.
Завдяки цій зустрічі присутні усвідомили, що правильне харчування має стати доброю звичкою і що наш організм буде працювати як годинник, коли отримуватиме щодня 100 г жирів, 100 г білків і 300г вуглеводів.
Будьте здорові!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)