Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Фрагмент недрукованого сценарію
14.01.2013

Фрагмент недрукованого сценарію

У кожного своя доля… Кажуть, особлива доля у людей, які народилися в Різдвяні свята. В цьому переконалися учасники клубу “Золота осінь” на черговому засіданні, присвяченому 80-й річниці від дня народження народної артистки УРСР Наталії Наум. Під час заходу присутні мали можливість переглянути уривки з фільмів за участю актриси, а також похвилюватися разом з її героїнями: Дунею Гусіковською з фільму «Сон», матір’ю багатодітної родини Дзвонарів із фільму «Білий птах з чорною ознакою», коханою народного ватажка Марічкою з фільму “Олекса Довбуш” та Мадонною з кінострічки “Роман і Франческа”.
У своїх ролях вона показала українську жінку, матір, її високу гідність, мужність, духовну силу. Народжені в різний час, ніби ні в чому не схожі, її героїні злилися у символічний образ материнської долі, різні грані якої розкривала актриса.
Завідувачка сектору краєзнавства Ганна Юсип провела присутніх життєвою дорогою знаменитої землячки, яка взяла початок у гірському селі Старий Мізунь і завершилась у Києві.
Приємні враження залишились у членів клубу від перегляду уривків з кінофільмів, які подумки повернули їх у юність. Не в однієї учасниці забриніли сльози і защеміло серце після перегляду цих фрагментів. Милувалися сенечівськими краєвидами, де знімався фільм “Високий перевал”.
У найтяжчих випробуваннях героїні Наталії Наум залишаються людьми благородними, душевно щедрими і морально цільними, самовідданими – в ім’я майбутнього своїх дітей, своєї Батьківщини, свого народу.
Світло Наталії Наум житиме у людських душах.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)