Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Європи спільний дім
20.05.2016

Європи спільний дім

Святкування Дня Європи в Україні – явище вже досить традиційне. Обираючи курс на євроінтеграцію, намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, наша держава почала відзначати День Європи. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в Європейському Союзі. Цього року воно припало на 22 травня.
Напередодні в читальному залі бібліотеки відкрився Пункт європейської інформації «Європи спільний дім» у ІРЦ «Вікно у світ». У запропонованих матеріалах міститься інформація про історію, завдання, структуру ЄС, напрями діяльності, а також про співпрацю України з ЄС. Пункт надасть доступ усім зацікавленим особам до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів щодо функціонування інституцій ЄС та інших європейських організацій, економіки, політики, освітніх та культурних процесів у країнах Європи, можливостей навчання, участі у програмах ЄС та з інших питань. У цьому також допоможе інформаційно-бібліографічний дайджест «Європейський Союз – спільний вибір», підготовлений головним бібліографом ЦБ Любою Бобешко.
Для того, щоб розгледіти Європу, комусь, можливо, достатньо буде художніх творів європейських письменників, хтось відкриє її в творчості художників – Рембрандта, Ван Гога, Пікассо, чи наукових книгах з історії…
Усі охочі можуть скористатися послугами пункту європейської інформації.
На його базі будуть проводитися просвітницько-інформаційні та пізнавально-розважальні заходи, спрямовані на популяризацію знань про країни Євросоюзу та євроінтеграцію України.
20 травня відбулась віртуальна мандрівка «Подорожуємо Європою» до країн так званої «шістки», які поклали початок об’єднанню європейських країн: Бельгії, Франції, Німеччини, Італії, Нідерландів і Люксембургу. Мандрівку провела завідувачка відділу обслуговування користувачів Ірина Кульчицька.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)