Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Екологічний флешмоб «Карпатським трамваєм»
01.10.2012

Екологічний флешмоб «Карпатським трамваєм»

Цьогорічний Всеукраїнський день бібліотек працівники книгозбірень Долинської ЦБС вирішили провести дещо нетрадиційно. Відійшовши від щорічних урочистостей та привітань, бібліотекарі разом з представниками преси та учасниками клубів, які діють при ЦРБ, здійснили екологічний флешмоб «Карпатським трамваєм».
«Карпатський трамвай» проходить єдиним в Україні екскурсійним маршрутом по вузькоколійній залізниці, прокладеним вздовж річки Мізунки у мальовничому Карпатському передгір’ї. Ширина вузької колії – 760 мм, це майже вдвічі менше за традиційну європейську. До складу потягу входить локомотив, що має 12 місць для туристів, де можна поспостерігати за роботою машиніста та 2 вагони на різний туристичний смак: закритий вагон з комфортними сидіннями, вагон-кабріолет, а також відкрита платформа для веселого відпочинку і фотополювання.
Дорогою екскурсовод Любомир Яцків розповів про історію та велич сітки вузькоколійних залізниць, їх призначення і про те, як вдалося реконструювати останню на Прикарпатті залізничну гілку з вузькою колією.
На маршруті передбачено зупинки біля сіл Старий та Новий Мізунь, поблизу мосту через річку Мізунку, джерела мінеральної води “Горянка”, висячого болота Ширковець, станції Дубовий Кут та біля каскаду Мізунського водоспаду.
Останнім часом ми все частіше починаємо згадувати про проблеми, пов’язані з екологією і безпекою нашого життя на планеті Земля. Людство почало усвідомлювати величезну кількість негараздів, які впливають на навколишнє середовище. Їх можна перелічувати безкінечно. Цей флешмоб працівники бібліотек здійснили не тільки з метою популяризації туристичного потенціалу краю, а й для того, щоб привернути увагу до його екологічних проблем та можливостей їх вирішення.
За сприяння в реалізації цього заходу, привітання та подарунки до Всеукраїнського дня бібліотек хочемо щиро подякувати директору Благодійного фонду “Вигодський край” Володимиру Гурку та партнеру бібліотеки по проекту програми «Бібліоміст» ТОВ «Уніплит».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)