Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Довідка до акту огляду МСЕК не надає права перетину кордону
11.11.2022

Довідка до акту огляду МСЕК не надає права перетину кордону

28 жовтня Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою вносить зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України.
Відповідно до змін, з переліку документів, необхідних для перетину державного кордону громадянами України, виключена довідка до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (форма первинної облікової документації №157-1/о). Довідка є частиною вищезазначеної форми, що дублює інформацію із виписки з акта огляду медико-соціальною експертною комісією, яка направляється до соціальних служб для здійснення подальших виплат та пільг соціального призначення.
Така довідка містить інформацію про групу та причину інвалідності, строк встановлення інвалідності, висновок про умови та характер праці, рекомендовані заходи щодо відновлення працездатності, які є обов’язковими для підприємств, установ та організацій. Проте не містить даних, які дозволяють ідентифікувати особу, яка її надає, тому наявні ризики щодо можливості її підроблення.

Відповідні зміни є чинними із 2 листопада.

Наразі за наявності будь-якої групи інвалідності для отримання дозволу для виїзду за кордон в умовах воєнного стану громадянам України чоловічої статі у віці від 18 до 60 років разом із документом, що посвідчує особу (паспортом), необхідно буде надати прикордонникам:

  • пенсійне посвідчення, яке містить інформацію про групу та причину інвалідності, АБО
  • довідку для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики, АБО
  • посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги по інвалідності (посвідчення особи з інвалідністю). Видається воно за заявою отримувача такої допомоги, або його представника за довіреністю, або опікуна, шляхом її подання:
    • органам соціального захисту населення;
    • виконавчим органам сільських, селищних, міських рад;
    • центрам надання адміністративних послуг.

Ця стаття підготовлена фахівцями Долинського бюро надання безоплатної правової допомоги і не є нормативним актом, а містить правову інформацію, отриману з відкритих офіційних джерел.
За додатковими індивідуальними консультаціями можна звертатись за телефоном 0 3477 2 51 99 – Долинське бюро правової допомоги, чи безпосередньо до фахівців Долинського бюро, яке знаходиться за адресою: м. Долина, вул. Б. Хмельницького, 2А.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)