Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Долина у «божевільному марафоні» Макса Кідрука!
07.12.2017

Долина у «божевільному марафоні» Макса Кідрука!

Сучасна українська книга все успішніше завойовує ринок і читача завдяки тому, що чимало авторів не тільки пишуть, а й самі популяризують свої твори. Яскравим прикладом у цьому плані є популярний молодий письменник Макс
Кідрук – мандрівник, автор тревелогів, технотрилерів, містичних романів тощо, зустріч з яким відбулася 6 грудня в літературно-мистецькій залі бібліотеки. Долина стала
78 містом у всеукраїнському турі «#100містНОІМ», організатором якого стало мистецьке об’єднання «стендаЛь» (сам Кідрук та його команда називають цей тур «божевільним марафоном»).
Ця зустріч подарувала долинянам та гостям міста унікальну можливість здійснити неймовірні подорожі з Максом Кідруком не тільки країнами та континентами, а й заглянути у таємниці Всесвіту та глибини власної свідомості. І вони тієї можливості не упустили: зал був переповнений бажаючими познайомитися з молодим автором, поспілкуватися з ним, переглянути та придбати його книги з автографом. Цей письменник є надзвичайно «продуктивним», адже щороку в світ виходить його нова книга! Кожну із цих книг прихильники очікують з нетерпінням, адже це щоразу щось нове, неповторне, те, що притягує читача, полонить своєю незвичністю.
Сам автор за освітою інженер-енергетик, тому чи не основною темою бесіди стали історії про те, що штовхнуло його на шлях літератури і творчості. Свої надзвичайно цікаві розповіді про подорожі (адже сам він відвідав більше 30 країн) та книги Максим супроводжував неймовірно захоплюючою презентацією, ділився спогадами та враженнями від мандрівок по світу, які, власне, і стали поштовхом до написання книг.
Зустріч із цією цікавою та неординарною молодою людиною, з чудовим почуттям гумору та неабияким письменницьким талантом залишила у всіх присутніх море позитиву.
…І невелику інтригу – презентацію нової книги Макса Кідрука «Де немає БОГА».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)