Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Людина Сонця і Землі
25.06.2020

Людина Сонця і Землі

29 червня минає 120 років від дня народження французького письменника, військового льотчика, дивовижного і глибокого філософа Антуана де Сент-Екзюпері. Всім, кому пощастило його знати як товариша, говорили, що це була на диво світла і життєрадісна людина.
За своє життя письменник створив чимало літературних шедеврів, які по праву визнані надбанням світової культурної спадщини. «Планета людей», «Південний поштовий», «Військовий льотчик», «Нічний політ», «Цитадель», «Маленький Принц» увійшли до золотого фонду світової літератури.
Хто любить небо, той зрозуміє тих, для кого немає життя без зустрічі із зорями. І зорі і хмари можна бачити очима, ближче, як із землі. А ще, хмари весело розчісувати літаком і заглядати у всі щілини раю. У небі найкраще відчувається присутність Бога, саме там найщиріше молиться. «Молитва 12 – кроків».
Знаючи небо, як свої 5 пальців, не міг втамувати жагу до нових польотів. Бо після польоту в мрію, хочеться посадити у всіх серцях троянду, чути її запах і берегти, незважаючи на колючки, що впинаються в душу. Та незважаючи на терпіння, ми відповідаємо за тих, кого приручили…
У 80 країнах світу із задоволенням читають алегоричну казку «Маленький Принц», де чітко виражений образ мислення Екзюпері.
Його оригінальні малюнки надихають багатьох художників, композиторів, режисерів та балетмейстерів. Режисер Марк Осборн створив чудову сімейну анімацію «Кунг-Фу Панда».
Тож давайте, як казав Екзюпері: «…любити – це не значить дивитись одне на одне, любити – значить разом дивитись в одному напрямку». Пропонуємо переглянути віртуальний літературний глобус «Людина Сонця і Землі» з нагоди ювілею письменника.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)