Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » День довкілля
16.04.2014

День довкілля

Для кожної людини, яка щиро любить рідну землю, її природа – найчарівніша у світі. Та здається, що немає нічого прекраснішого за українські краєвиди. Яке серце не сповниться радістю, доторкнувшись до краси України? Яка душа не озветься трепетною й щирою любов’ю до неї?
У Всесвітній день довкілля запрошуємо до перегляду виставок-контрастів: «Краса довкілля з об’єктиву», яку розгорнуто в краєзнавчому секторі, та «У природи твоє обличчя», що розміщена в читальному залі. Виставки дають можливість візуально, за допомогою книг, пізнати карпатські заповідні місця, торкнутися серцем краси високих гір, зелених полонин, стрімких смерек і дзвінких потоків, побувати серед працьовитих, старанних, талановитих людей, які тут живуть і бережуть неповторну красу рідного краю.
Всесвітній день довкілля – це день нагадування про екологічні проблеми, день, коли кожна людина має задуматися над тим, що світ, у якому ми живемо, потребує турботи й захисту. Погляньте навколо свого міста, села, – у що перетворюються щедрі землі, чисті струмки, казкові гори, зелені гаї – усе, що живило народ протягом багатьох віків! Звалища сміття, вирубані ліси, забруднене повітря, ґрунт та вода, зникнення величезної кількості представників тваринного та рослинного світу – все це наочно демонструє продовження виставки. Один із розділів розповідає про чи не найтрагічнішу сторінку в історії України – Чорнобильську трагедію.
Нехай кожен із нас насолоджується чудовими краєвидами нашої Батьківщини і нехай у кожному серці з’явиться бажання захистити таку гарну, але таку беззахисну природу України.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)