Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » День бібліотек у стилі «З журбою радість обнялась»
29.09.2022

День бібліотек у стилі «З журбою радість обнялась»

Відцвітають айстри і жоржини,
Наступає хризантемний час.
Кетягом червоним горобини
День бібліотек вітає нас.
Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек працівники КЗ «Долинська ЦПБ» зібралися, щоб спільно відзначити свято тих, хто зберігає і передає нащадкам найдорожче, що накопичило людство – інтелектуальний доробок, хто професійно виконує свої обов’язки і відкриває читачам красу і силу слова, несе їм розумне, добре, вічне  – книгу.
Привітати бібліотекарів прийшли: голова Долинської ТГ Іван Дирів, заступник  міського голови Тарас Оглаб’як, юристконсульт відділу культури Долинської міської ради Людмила Санатіна, в.о.директора Долинської художньої школи Ірина Дмитрів, керівник народного аматорського театру Ніна Радухівська.
Іван Ярославович та Тарас Ігорович вручили бібліотечним працівникам грамоти міської ради та відділу культури за професіоналізм, креативний підхід до своєї роботи та за волонтерську діяльність. Також колективи ЦПБ та бібліотеки для дітей отримали Подяки від міської ради.
Директор бібліотеки Надія Кушнірчук розповіла про деякі найцікавіші факти із роботи бібліотек сьогодні та привітала усіх зі святом.
Всі гості та й самі працівники бібліотек зазначили, що за вимогами сьогодення бібліотекарі виконують не тільки свою безпосередню роботу, а й активно долучаються до волонтерської діяльності. Із задоволенням присутні переглянули відеоролик, у якому зібрана та акумульована саме ця робота наших установ.


Зі щемом на душі переглядали й інше відео – вітання від наших захисників, які зараз у різних точках нашої Батьківщини зі зброєю в руках, та все ж знайшли час привітати нас.
Не залишили нікого байдужими і пісні у виконанні учня Долинського ліцею №7 Арсенія Холозінського та викладача сольного співу дитячої школи естетичного виховання ім. М. Антоновича Віктора Холозінського.
Зі щирими побажаннями миру, добра, здоров’я та перемоги звернулись до присутніх голова самостійної профспілкової організації бібліотечних працівників Ірина Холозінська та ведуча свята, завідувачка відділу методичної та проектної діяльності Оксана Озаришин.
Свято відбулося у приємній, затишній атмосфері. В цей день згадували історію бібліотечної справи, людей, які віддали бібліотеці та читачам багато років, прикипівши душею до своєї професії; приймали у бібліотечну сім’ю молодих спеціалістів, які вливаються у колектив свіжою кров’ю, запалюють своїм ентузіазмом, наближають бібліотечну роботу до вимог сьогодення.
Але у кожному вітальному слові і в кожному виступі червоною ниткою проходила тема війни, адже таким є наш сьогоднішній день. Тому й своєрідним лейтмотивом свята стали слова Олександра Олеся: «З журбою радість обнялась». Кожного дня із сумом згадуємо тих, хто поліг за свободу і, водночас, дякуємо нашим захисникам за кожен ранок і вечір, за кожну випиту каву і за можливість відзначати свята. Своєю щоденною працею всі ми стверджуємо, що їхня боротьба не є марною. Тому й кольори, обрані бібліотекарями для цьогорічного святкування – червоний і чорний…
Отож, «…Святкуйте день – веселий чи сумний, який не є, а ви його святкуйте…». Будьмо сміливими в своїх мріях, отримуймо те, що бажаємо, ніколи не втомлюймося дарувати людям добро і мудрість. Вірмо у себе, свій народ та наших захисників! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)