Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Даруєш книгу – даруєш світ
09.02.2021

Даруєш книгу – даруєш світ

Міжнародний день дарування книг – одне з наймолодших свят у календарі, яке об’єднує всіх, хто дарує книги. Започаткувала його американка Еммі Бродмур. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги.
Однак, не тільки діти люблять читати. На щастя, ще дуже багато дорослих людей розуміють і цінують книгу як предмет не тільки матеріальної, а в першу чергу, духовної культури, цінують ті почуття та емоції, які дарує читачеві автор.
Нагадаємо, що щороку в центральній публічній бібліотеці проходять акції, завдяки яким читачі подарували бібліотеці надзвичайно багато книг! В минулому році – це була акція «Подаруй сучасну україномовну книгу рідній бібліотеці». Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї акції і пропонуємо вашій увазі виставку-рекламу «BOOKeт української книги», організовану в залі абонементу – це саме те місце, де на вас чекає зустріч із подарованими книгами.
А 12 лютого ми з вдячністю чекаємо на вас, любі друзі, і на нові книги, які ви побажаєте подарувати! Впевнені, якщо цю добру справу зробить кожен, багатшим стане бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші! До речі, першим подарунком від автора в 2021 році, отриманим бібліотекою, став ретророман Василя Добрянського «Вибір капітана Котляревського», а першою на акцію серед читачів відгукнулась Марина Дидяк, яка подарувала книгу Вітольда Добровольського «Кров і земля». То ж звертаємось до всіх з проханням, якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними, або маєте змогу придбати нові книги – збагатіть їх гарними побажаннями і принесіть до бібліотеки! Станьте учасниками цьогорічної акції «Даруєш книгу – даруєш світ»! Можливо, саме Ваша книга стане комусь у пригоді, спонукає замислитись, буде мудрим співрозмовником та порадником.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)