Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Чим більше мов ти знаєш, тим більше у тобі свободи
30.08.2012

Чим більше мов ти знаєш, тим більше у тобі свободи

«Do you speak English?» – фраза, знайома нам ще з шкільної лави. Набір слів, якому ми колись не надавали особливого значення. Але як сумно вона звучить тепер, коли доводиться відповідати на те ж запитання «No».
Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, можна досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей. І ви обов’язково зрозумієте, що значення англійської мови не перебільшено.
28 серпня в бібліотеці за «круглим столом» зібрались люди, які працюють над створенням можливостей для безкоштовного вивчення та вдосконалення розмовної англійської. Це: Людмила Жирик – заступник директора Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка з питань інформатизації та керівник центру «Вікно в Америку», Юрій Цибій – представник London Club в Івано-Франківську, Роксолана Грабко – активна учасниця Клубу Англійської Мови при Івано-Франківській ОУНБ ім. І. Франка, Роберта Ілейжер – волонтер Корпусу Миру США, Наталя Іванів – координатор редколегії Долинської районної шкільної газети «Бревіс», Ліліана Хомишин – кореспондент газети «Добра справа» та працівники бібліотеки.
Гості ділилися досвідом з питань організації роботи клубів, підбору тематики та розробки уроків. Сьогодні клуби англійської – це спілкування живою англійською мовою, цікаві та неординарні зустрічі, азартні дискусії, перегляди англомовних фільмів та їх обговорення, вдосконалення знань та мовна практика для тих, хто хоче знати іноземну мову краще. Говорили про складові успішної роботи клубів, про можливості спілкування членів клубів із містами-побратимами, про надання можливості кожному провести хоча б одне засідання клубу самостійно.
Роберта Ілейжер та Наталя Іванів ознайомили гостей із роботою English Club, який діє при нашій бібліотеці.
Багато корисної інформації, отриманої під час зустрічі, зокрема, цікавий матеріал щодо проведення навчальних тренінгів он-лайн, доступу до ресурсів для вчителів англійської мови, інтеграції соціальних медіа, відеоігор з вивчення англійської мови, розвиваючих програм, сприятиме вдосконаленню роботи з користувачами бібліотеки в цілому та English Club, зокрема.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)