Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


Відвідування


Анонси

  • На разі немає запланованих заходів.

Актуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Будьмо духовно багатими
15.05.2013

Будьмо духовно багатими

Сучасний світ на початку ХХІ століття розділений особливо різко на добро і зло, світло і пітьму. Питання нестачі духовності сьогодні стоїть у нашому суспільстві як ніколи гостро. Причин тому досить багато і одна з них – деморалізація суспільства. Тиражовані на всю країну засоби масової інформації ведуть руйнівну антидуховну пропаганду, стають причиною зниження критеріїв моральності і навіть погрожують психологічному здоров’ю людини.
Як допомогти людині протистояти злу, обману, нерозумінню, не піддатися спокусі масового потоку? Як навчити бачити, де добро, а де зло, зробити душу живою, співчутливою, відкритою світу? Тому дуже на часі стануть книги, які нещодавно подарував Долинській центральній районній бібліотеці наш земляк, уродженець с. Церківни, о. Климентій Василь Стасів, ЧСВВ. Священик Климентій Василь Стасів є директором поважаного християнського видавництва «Місіонер», а наші читачі знають його як автора книги про свого духовного вчителя о. Йосафата Лесіва «Вартовий Господнього Світильника». Книги, подаровані о. Стасівим – це збірка промов Папи Венедикта ХVІ під час проведення ХХ Всесвітніх днів молоді 2005 р. у м. Кельні «Божа революція» та дві праці Кардинала Карла Марії Мартіні «Відвага пристрасті» і «На крилах свободи», які перекладені на всі найпоширеніші мови світу і стали бестселерами. Український читач має змогу ознайомитися з цими книгами завдяки о. К.В. Стасіву, який здійснив переклад цих книг з італійської мови.
Венедикт ХVІ (Рацінгер Йосиф). Божа революція / Венедикт ХVІ (Рацінгер Йосиф); пер. з італ. о. Климентія Василя Стасіва, ЧСВВ. – Жовква : Місіонер, 2009. – 132 с.
Ця книга створює цілісний образ Папи Венедикта ХVІ, показуючи головні пріоритети його понтифікату та особливості харизми. Водночас ця книжка про сучасні проблеми світу, в якому ми живемо, шукаючи в ньому шлях до щастя й миру.
Мартіні К. М. Відвага пристрасті : сучасна людина і дилема вибору / Карло Марія Мартіні; пер. з італ. о. Климентія Василя Стасіва, ЧСВВ. – Жовква : Місіонер, 2010. – 240 с.
Мартіні К. М. На крилах свободи : людина в пошуку і перед вибором віри. Роздумування над посланням до Римлян / Карло Марія Мартіні; пер. з італ. о. Климентія Василя Стасіва, ЧСВВ. – Жовква : Місіонер, 2010. – 112 с.

Перша невелика за обсягом книга дослідника Нового Заповіту, колишнього ректора Римського Григоріанського університету, відомого інтелектуала, кардинала К.М. Мартіні – це уявний діалог між людиною і апостолом Петром. Саме Петро, який тричі зрікався Христа, його віра і його сумніви, є прикладом для тих, кому важко вірити, в кого з грудей вириваються чи то крик, чи то шепіт сумніву.
В другій книзі на основі тексту Послання до Римлян апостола Павла піднято питання християнської сутності, детально розглянуто людські гріхи і сказано, як їх розпізнати, а головне – де шукати порятунку від зла.
В одному із своїх інтерв’ю Блаженніший Любомир Гузар зауважив, що ми стали духовно дуже лінивими. Книги в перекладі о. Стасіва допоможуть нам піднятися духовно, навчать нас мислити по-християнськи і не загубитися в тенетах сучасного світу.
І так хочеться, щоб кожна людина засвоїла універсальне правило щасливого життя : «Отже в усьому, як хочете, щоб з вами поступали люди, так поступайте і ви з ними». (Матф. VII, 12).

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)