Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Пам'ятаймо всіх поіменно
(герої Долинщини: 2014-…)

Знаменні дати 2024 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Боже, Україну збережи!
10.10.2019

Боже, Україну збережи!

14 жовтня український народ відзначатиме декілька свят водночас – День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення УПА та День захисника України. У нашому світі тільки ті вартості мають майбуття, за які людина готова боротися, які вона рішуче готова захищати, жертвуючи найдорожчим – життям. Серед цих цінностей – Україна, наш народ, наша щедра земля…
Сьогодні День захисника України має значно ширший контекст, аніж привітання чинних військовослужбовців. Це також і день пам’яті та пошани всіх, хто упродовж століть боровся за свою Українську землю та відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності.
До Дня захисника України в літературно-мистецькому залі бібліотеки організовано книжкову виставку «Боже, Україну збережи!». Протягом багатьох століть свято Покрови було головним для українських вояків – від козацтва до Армії Української Народної Республіки та Української повстанської армії. Матеріали виставки несуть в собі інформацію про українське козацтво, розповідають про Українських Січових Стрільців та про героїзм воїнів УПА.
Експозиція вміщує літературу, що розповідає про сучасних захисників нашої України. Саме їм сьогодні – наша шана і повага.
За кожною книжкою – справжній герой, який самовіддано любить і служить своїй Батьківщині, віддаючи всі свої сили і життя для добра українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання.
Працівники районної бібліотеки від щирого серця вітають наших захисників Вітчизни зі святом, що уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії і вшановують пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за вільну Україну.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)