Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Бібліотека у віртуальному просторі
19.04.2021

Бібліотека у віртуальному просторі

В умовах глобалізації різноманітні організації прагнуть заявити про себе у всесвітній мережі. Не залишаються осторонь й бібліотеки. Бібліотека в сучасних умовах змушена переглядати свої пріоритети, змінювати соціальні функції. Впровадження комп’ютерних технологій, надання доступу до електронних носіїв, використання Інтернету призвело до певних змін в обслуговуванні користувачів. Це вплинуло як на форми роботи, так і на якість обслуговування. Присутність бібліотеки у віртуальному просторі вже давно не мода, а необхідність. Сайти, блоги, соціальні мережі дозволяють спілкуватися з реальними і потенційними читачами у звичному для них середовищі, це гарний засіб просування книги, читання й самої бібліотеки у віртуальному світі. Особливо гостро постало питання присутності бібліотеки в онлайн-просторі під час карантинних обмежень та дистанційної роботи.

На сьогоднішній день 22 установи, які об’єднує КЗ «Долинська центральна публічна бібліотека» мають 1 сайт, 6 блогів та 19 сторінок у мережі Фейсбук. Для покращення комунікації та доступності також у Фейсбук функціонує група «Долинщина бібліотечна».

Про особливості ведення цих платформ, вимоги до їх оформлення та наповненості, специфіку роботи, направленість на ті чи інші групи користувачів йшла мова в ході першого цьогоріч навчання у рамках Школи удосконалення бібліотечної майстерності за темою «Бібліотека у віртуальному просторі». Бібліотекарі поділились власними напрацюваннями, обговорили проблемні питання, дізнались як вирізняти та не поширювати фейкову інформацію, а також – як просувати свої соціальні продукти серед існуючих та потенційних користувачів.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)